Пономарьов працює над третьою дитиною і балує Кусю ласощами

4 листопада 2009, 13:38

Співак Олександр Пономарьов, як з‘ясувалося, мріє стати Кобзоном, не хоче позувати для еротичних фотосесій, ненавидить мити посуд і працює над третьою дитиною.

Так, коли Саші зауважили, що його дружина обмовилася про плани на ще одну дитину, він відповів:

"Так? Казала?! Нещодавно ми обговорювали цю тему. Зізнаюся, працюємо! І мені абсолютно неважливо, якої статі буде дитина! Як Бог дасть! Діти - велике щастя!"

У країні паніка, а вони - працюють

Нагадаємо, якщо у пари все вийде, то для 36-річного Пономарьова та його коханої 22-річної Вікторії це вже буде друга дитина. У подружжя підростає майже 3-річний син Олександр.


"Він зараз дуже цікавий. Грає у футбол і при цьому вивчає різні музичні інструменти. Але більше за все він любить танцювати! Щодня влаштовує такі концерти!" - тішиться-не натішиться співак своєму чаду, пише "Блік".

Нагадаємо, у Пономарьова також є рідна 10-річна донька Женя від першого шлюбу із продюсером Оленою Мозговою. Окрім того, називає Саша дочкою і першу дитину Мозгової - 14-річну Зою.

У Пономарьова вже є син Сашко
та дві доньки - Зоя та Женя

Цікаво, що попри 10 років спільного подружнього життя, нині Сашко та Олена навіть не спілкуються.

"Ні. І це її рішення. Я ж вважаю таке рішення неправильним - це несприятливо впливає на виховання дітей", - підкреслив артист в інтерв‘ю.

Водночас, як вже було сказано, з нинішньою дружиною, Кусею Олександр спілкується дуже тісно. От тільки допомагати з миття м посуду вдома не любить.

"Мити посуд! Вважаю це самим нудним заняттям", - чесно заявив він. Натомість Пономарьов дуже любить готувати.

"Без сумнівів - готувати! Мій син Сашко обожнює борщ, приготовлений мною. Люблю балувати сім'ю ласощами", - зізнався він.

Мила, посуд мити не буду, і не проси!

Та, як зазначив зірка, вони з Кусею обоє смачно готують:

"Для мене кулінарія - це хобі і кращий відпочинок. Готуючи щось на кухні, я просто розслаблююся. Вікторія прекрасно робить дрібну нарізку продуктів - це мені не завжди вдається. А я беруся за все інше - так і виходять сімейні шедеври у кулінарії".

От тільки при всіх своїх кулінарних талантах, Вікторія, здається, аж ніяк не гурман.

"Улюблена страва дружини - відварні сосиски з пюре - просто і смачно. Ще ми любимо кролика у сметанковому соусі з грибами", - поділився Пономарьов.

Пономарьов куховарить-куховарить, а Куся все одно найбільше любить сосиски з пюре

При такій любові до кулінарії Саші, зрозуміло, потрібно себе якось і в формі тримати. Що він, власне, і робить.

"Тренуюся у залі тричі на тиждень, на дачі ходжу до лазні, потім купаюся у Дніпрі, постую", - розповів він. І проти стресу у співака є своє способи боротьби:

"Зважаючи який стрес. Або б'ю боксерську грушу, або готую щось на кухні, або на дачі на мангалі, або пишу музику".

А ще, Сашко обіцяв подумати, якщо йому запропонують шалені гроші за зйомку в стилі ню.

"Я подумаю...", - розсміявся він.

"У принципі, я б відмовився, хоча це не пов'язано з моїми візуальними недоліками. Просто мені здається, що кожен має рекламуватися, піаритися по-своєму. Я не люблю скандали навколо своєї персони, не люблю інших піар-способів, окрім такого, котрий називається вихід на сцену з мікрофоном у руці", - пояснив свою позицію співак.

А ще він зізнався, що зовсім не боїться згодом стати таким собі Кобзоном української естради:

"Якщо ви маєте на увазі вікову ситуацію, то всі згодом стають старшими. Якщо ви маєте на увазі його авторитет і вокальні дані, то не лише не боюся, а й мрію про це".

Фото пресс-служби Пономарьова з сайту "Попса", "Сегодня" та "Бліка"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів