Мурат розіб'є Лорак клумбу під спальнею, а вона хоче купу собак

6 листопада 2009, 16:58

Співачка Ані Лорак вже кілька місяців як заміжня. Але от з вагітністю та будівництвом будинку Кароліна все тягне. Та якщо на дитину поки що і натяку немає, то проект будинку зірка зі своїм чоловіком Муратом Налкакіоглу вже потроху реалізують.

"Це правда. Нещодавно ми внесли ще ряд коректив у первісний план будинку. Кароліна захотіла, щоб у маєтку обов'язково була власна домашня студія", - розповідає "Бліку" турецький ресторатор Мурат.

Також на наполегливу вимогу Мурата та Ані у план було додано басейн і підвальні приміщення.

"І тепер загальна площа будинку складає близько 650 квадратних метрів - це в кілька разів більше, ніж було раніше", - хизується бізнесмен.


Питаннями дизайну приміщень, за його словами, займається сама співачка: "Зовсім недавно вона зустрічалася з архітектором. Вони обговорювали, у тому числі, і ці питання. Особливо ретельно Кароліна ставиться до дизайну подружньої спальні"...

Тим часом закоханий турок теж не відстає - думає над садом для дружини.

"Хочу зробити клумбу з рожевих троянд під вікном нашої спальні", - зізнається він.

У Лорак та Мурата скоро буде де розвернутися - 650 квадратних метрів на Житомирській трасі

"До кінця травня 2010-го року, гадаю, буде готова "коробка" будинку, а потім почнуться внутрішні та зовнішні роботи. Ми нікуди не поспішаємо. Найголовніше - все має бути якісно! Не хочу нічого загадувати, нехай все йде своєю чергою", - каже Мурат.

Нагадаємо, Ані Лорак з чоловіком зводять будинок на вулиці Паризькій, у самому центрі котеджного містечка, що по Житомирській трасі.

До травня у них вже буде "коробка"

І так само не поспішає пара із народженням дітей.

"Десять разів повторюю - моя дружина не вагітна!" - сміється 30-річний турок, якого, певне, цим питання вже замучили.

Ще Мурат розповів, що у їхньому з Кароліною будинку буде живність.

Кароліна не вагітна, але бюст ще той

"Обов'язково! Я з дитинства дуже люблю собак! Уявляєте, а Кароліна мені недавно видала, що у приватному будинку їх має бути не менше п'яти! Цікаво, хто цуциків буде вигулювати?", - сміється бізнесмен.

А поки що Мурат сумує у Києві без Лорак.

Мурат не схоче вигулювати цуциків Лорак?

"Кароліна зараз у Москві, там у неї багато інтерв'ю і виступів, але вона має незабаром повернутися. Чекаю з нетерпінням!", - каже він.

Фото " Бліка " , а гентства PR Batteries, "Гламурчіка", "Сегодня"
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів