Лорак поклала собі на коліна напівголого стриптизера

9 листопада 2009, 17:28

Співачка Ані Лорак кілька разів "змінила шкуру". Заради рекламної кампанії артистка кілька разів перевдягалася, а у ході зйомки зі стриптизером й на килимі надумала написати казку.

"Так я ще ніколи не змінювалася! Приміривши на себе образи Шахерезади, Жасмін з казки про "Чарівну лампу Аладіна", служниці з "Алі Баба та 40 розбійників" я отримала величезне задоволення", - ділилася після фотозйомки Кароліна.

"Сподіваюся, що ці перетворення... надалі стануть новою сторінкою у моїй творчості, можливо, я напишу казку", - додала співачка.

Шахерезада-Лорак начиталася казок...
...і тепер сама писатиме?

А чом би й ні, білявка Тіна Кароль вже для дітей писала ,тепер і Ані Лорак могла б.


Але повернемося до знімального процесу. Цікаво, що п'ятий, ізраїльський сюжет фотопроекту, було вирішено знімати буквально останнього дня.

Лорак у ньому стала підступною Далілою, а от на роль красеня Самсона взяли... справжнього стриптизера.

Даліла-Лорак попрактикувалася у перукарстві...
...зі стриптизером на колінах

Також під час фотозйомки Кароліні довелося побувати дочкою морського царя - Русалонькою.

При цьому всі костюми для співачки було пошито всього лише за п'ять днів без жодної примірки. А тканини для 7 костюмів обійшлися у $1000.

Кароліні дали потриматися за чарівну лампу Аладіна...
...і "політати"

Водночас реквізит на зйомки звозили звідусіль. Так, мідні глечики і кальян позичили у різних ресторанах, намисто, браслети і кільця привезли з Індії, а перстень султана був куплений на Монмартрі.

Музичний майстер Борис Замніков позичив на зйомку інструмент - 350-літню цитру. Понад 20 раритетних книг було звезено на майданчик з бібліотек колекціонерів. Шовковий килим-літак під 100 000 гривень позичили у магазині, а кришталеві келихи для Даліли та Самсона передали авіарейсом з Праги.

Ну от, а дітям скажуть, що килим - летючий

За матеріалами прес-служби співачки

Фото Дмитра Перетрутова

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів