Кароль подарувала сину півбудинка й обліпила його відеокамерами

19 листопада 2009, 16:42
Співачка Тіна Кароль вже рік як мама. На перший день народження свого первістка Веніаміна, артистка та її чоловік-продюсер Євген Огір вирішили не розмінюватися на дрібниці. Пара подарувала своєму нащадку півбудинка.

Якийсь час з невідомої причини Кароль та Огір не жили у маєтку, який продюсер подарував своїй гламурній молодій дружині. Щоправда, останнього місяця все змінилося. Євген все частіше почав з‘являтися у заміському будинку.

Сім'я Кароль у новому складі
Огір тримав Веніаміна на руках

Як з‘ясувалося, Тіна з чоловіком вирішили кардинально переобладнати свій дім під сина. Так, спершу планувалося, що Веніаміну "належатиме" одна дитяча кімната. Однак кілька місяців тому було вирішено переробити під дитячу весь другий поверх маєтку Кароль.

Нагадаємо, цей будинок Огір подарував своїй дружині-співачці після народження Вені. 18-го листопада малюк став іменинником, а батьки презентували йому нові хороми з усіма модними тенденціями.

Рік тому Тіна залишала пологовий о другій ночі через службовий вхід


Тепер Веніаміну належить цілий поверх у заміському маєтку батьків

Весь поверх Веніаміна буде комп'ютеризований та оснащений за останніми тенденціями. Там розміститься й ігротека, і спортивний майданчик, і домашній кінотеатр. Ця кімната, як і весь маєток, обладнають у форматі "розумний будинок".

До слова, вся територія маєтку Кароль обліплена більш як 10 відеокамерами. Подобається співачці та її обранцю тримати все під контролем - щоб ніхто й близько не підійшов.

Кароль та Огір оточили себе камерами

Окрім такого масштабного презенту Веніаміну від батьків дісталися дитячі іграшки, машинки зростом з дитину та брендовий одяг.

А що стосується самого святкування, то Кароль вирішила не робити з дитячих іменин пафосний банкет. На адресу батьків Веніаміна з самого ранку надходили привітання, букети квітів і подарунки.

Іменини сина подружжя святкувало швидше інтимно

Правда, незважаючи на день народження сина, Тіна цього дня не відмовилася від роботи. Лише після вручення премії "Золота Шарманка" Кароль з Огіром зібралися з родичами та друзями відзначити іменини пестунчика.

За матеріалами газети "Жизнь, как она есть"

Фото "Жизнь, как она есть", "Бліка", "Комсомольської правди в Україні"


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів