Лободу в Монако видали заміж, а чайки заклювали

25 листопада 2009, 15:01
Поки у країні бушує "свинячий грип" співачка Світлана Лобода чкурнула до Монако.

За час проведений на узбережжі Середземного моря Свєта встигла заспівати на весіллі, походити по музеях, вийти заміж та посваритися з чайкою.

Лободу, так само як і Філіпа Кіркорова, Миколу Баскова і Ксюшу Собчак, замовив на своє весілля російський олігарх. Церемонію одруження було вирішено провести в одному зі старовинних замків Монако.

Лобода на деякий час втекла до Монако

Свєта, як і годиться виконала кілька пісень зі свого репертуару. До речі, під час виступу українки на сцену вибіг Басков. Виявляється Колі закортіло допомогти колезі з виконанням пісні.

Після виступ Лобода разом зі своєю командою пішли позаглядати у місцеві музеї. Зокрема, компанії приглянулися Музей Наполеона та Океанографічний музей Жака-Іва Кусто.


Команда носила Свєту на руках
Співачка фотографувалася на фоні музейних експонатів

Саме у останньому музеї команда вирішила, що Свєту треба терміново видати заміж. Одразу ж знайшовся й наречений - перший у світі акваланг, який вигадав і особисто випробовував на собі Кусто.

Прямо у музеї було проведено весільну церемонію. Після чого Лобода з командою поїхали до готелю. Щоправда історія замовчує, чи "чоловік-акваланг" був поруч зі співачкою у першу шлюбну ніч.

Свєта у мить свого весілля з першим у світі аквалангом
Лобода хоча б на мить відчуала себе заміжньою жінкою

Наступного дня Свєті закортілося романтики і вона пішла посидіти-помріяти на лавочці. Однак ідилію безцеремонно порушила чайка.

Пташка наполегливо покльовувала кросівок співачки. Тож Лобода вирішила погодувати чайку печивом, що завалялося у кишені.

Пригостившись, чайка вирішила по-своєму віддячити Свєті - просто клюнула її у палець.

Свєта не змогла знайти спільну мову з чайкою

"Від несподіванки я навіть скрикнула. Але одразу згадала, що казала моя бабуся: "Якщо тебе клюнула пташка, то це до грошей". Тому я підставила чайці усю руку. На щастя, крові не було, а біль зник через кілька хвилин", - поділилася покльована Лобода.

Загалом же, Свєта зізналася, що подорож їй дуже сподобалася. Співачка навіть встигла написати нову пісню для свого чергового альбому.

Лобода побувала в різних місцях

"Монако надихає! Тут часто можна зустріти відомих режисерів, продюсерів, акторів, і певно, не просто так! Тут літає дух творчості", - зауважила Лобода.

За матеріалами прес-служби Світлани Лободи та "Бліка"

Фото прес-служби співачки

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів