Ющенко розповів про корову Улю, втраченого Тигра та скандали дружини

1 грудня 2009, 10:03
Президент Віктор Ющенко втратив свого Тигра і розповів про корову Улю, качок-ненажер, плодючих свиней та скандали дружини.

У понеділок, спілкуючись зі студентами Білоцерківського аграрного університету, Ющенко поплакався молоді. В сім‘ї Віктора Андрійовича - сумна втрата: зник улюбленець, кіт на ймення Тигр.

"Три дні назад зник кіт Тигр, діти плачуть, шукаємо по лісі, з Тарасом ходимо, дерева перевіряємо, тому що я сказав, що його загнали собаки на дерево й він три дні живий, тільки чекає, що ми його врятуємо", - поділився сімейним розпачем президент.

Певно, душа гаранта хоч і мається, але у віднайдення улюбленця не надто вірить. Адже Віктор Андрійович вже готовий піти на хитрощі - підсунути синові Тарасу та дочкам Софії та Христині "фальшивого" Тигра.

Так, Ющенко заявив, що із задоволенням прийме в подарунок схожого на свого кота:


Діти Ющенка плачуть за Тигром

"Тому якщо в когось є сірий кіт у смужку, щоб мій син і мої дівчата не плакали, я б одержав його як подарунок, щоб принести додому й показати, що Тигру врятували".

Тим часом доля справжнього Тигра, певно, вже мало кого трубуватиме...

Нагадаємо, прем'єр-міністру Юлії Тимошенко не так давно подарували справжнього тигра, якого назвали "ТгрЮля".

У ході такої відвертої бесіди зі студентами, Ющенко не втримався і розповів, які свійські тварини живуть у нього вдома.

"Я зараз спробую перерахувати те, що в мене є: є корова Уля, є свині і їх багато, в'єтнамські, дуже швидко розмножуються...", - перерахував він. Заразом Ющенко побідкався, що нещодавно ламав голову над тим, кому тих поросят роздарувати.

Крім того, є у президента багато курей (чотири-п‘ять порід), фазани, чотири дрохви, а також шість собак, найголовніший серед них дворняга Шарик, а також три коти.

А ще, за словами президента, на його ставку зимують близько 300-500 качок: "Усі дикі... ненажерливі, з'їдають машину-півтори комбікорму".

Віктор Андрійович похвастався коровою Улею та в'єтнамськими свинями

Водночас, коли Ющенка спитали про бджіл, він сказав, що багато. За словами Віктора Андрійовича, два роки тому з воску, зібраного на його пасіці були зроблені три 2-метрові свічки, на яких відображена історія України.

"Найбільша свічка - це українська свічка", - гордо сказав президент. Одну свічку Ющенко подарував українській громаді за кордоном. "Другу - своєму другові подарував, а третя стоїть у мене", - додав він.

Як похвастався президент, торік у Парижі на міжнародній виставці гречаний мед з його пасіки посів перше місце.

"Тому я маю право сказати: український мед - кращий мед у світі", - заявив гордий Ющенко.

А те що про такі його успіхи ніхто не знав, Ющенко пояснив просто: нікому не казав, бо до його захоплення пасікою багато хто ставиться із сарказмом.

Ющенко підкорив французів медом, а на Батьківщині над ним кепкують

"Я народився на пасіці... це спосіб життя... я на цьому виріс", - сказав він.

Окрім того, Ющенко поділився з молоддю деякими сімейними нюансами. Так, як розповів президент, у виборі свого одягу він повністю покладається на смак своєї дружини Катерини.

Коли ж президента спитали, скільки коштує його краватка, він сказав, що хотів би, аби його відповідь почула дружина.

"90% того, що я ношу, купує моя дружина. І не дай Бог я десь скажу: "Катя, це не ти купила, це, мабуть, я купив" - це скандал на півтора дні. Я у цьому питанні повністю підпорядковуюсь своїй дружині", - сказав Віктор Андрійович.

А підсумовуючи тему краваток і сімейних скандалів Ющенко дав студентам пораду: "І це порада хлопцям: у цих питаннях не ведіть дискусій. Це не таке важливе питання у сім'ї, хто краватки купує. Хай це робить жінка".

Ющенко розповів, які дружина зчиняє йому скандали

За матеріалами "Українських новин", "УНІАНа" та "Інтерфакс-Україна"

Фото "Дусі" та прес-служби президента

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів