"Міс Україну-2009" в Африці спершу "морозили", а тепер загодовують

11 грудня 2009, 15:27

Представниця України на конкурсі "Міс Світу-2009" 20-річна Євгенія Тульчевська здружилася з росіянкою і намагається не накидатися на їжу.

За словами президента національного конкурсу "Міс Україна" Лілії Кузнєцової, усіх конкурсанток поселили у найдорожчому готелі південноафриканського Йоганнесбургу.

"У них шалено важкий графік. Дівчата їздять з міста у місто на різні фотосесії, покази, екскурсії... Й іноді це займає по сім-десять годин на день! Вони побували вже на Мисі Доброї Надії, у савані - отримали масу вражень!" - розповідає Кузнєцова "Сегодня".

"Міс Україна-2009" Євгенія Тульчевська в Африці має шалений графік

"Міс Україна-2009" на питання, як почувається, скаржиться, що втомилася. Окрім того, на самому початку свого перебування в Африці Тульчевській довелося померзнути.


"Було дуже холодно, незважаючи на те, що у них там літо. А Женя всі теплі речі залишила вдома. Добре, що погода швидко покращилася", - каже Кузнєцова.

Тульчевську не зігрів навіть крутий бойфренд

До слова, Женя на конкурсі вже знайшла подружок - учасниць із Сербії, Хорватії та Мальти. А у номері готелю наша міска живе з конкуренткою з Росії Ксенією Шипіловою.

"Дівчата потоваришували, а їх обох підтримує торішня переможниця конкурсу Ксенія Сухінова. То на всіх заходах вони так і з'являються - утрьох", - запевнила Кузнєцова.

"А ще конкурсанток дуже загодовують - екзотичні фрукти, десерти, деякі міски вже навіть встигли набрати зайві кілограми", - розповідає Лілія.

"Але Женя поки тримається", - додає вона.

Женя намагається не переїдати...

Нагадаємо, у суботу 12-го грудня у ПАР пройде фінал престижного міжнародного конкурсу краси "Міс Світу-2009".

Фото модельного агентства

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів