Потап не дасть дочці спати з продюсерами

14 січня 2010, 17:21

Колега співачки Насті Каменських по дуету репер Потап хуліганить, схоже, лише на сцені, на роботі. Вдома ж співак і продюсер, судячи з його слів, - сам компроміс і лагідність.

Потап розповів, як поводиться у сім‘ї, як познайомився зі своєю дружиною, та чому вона платила за нього на побаченнях.

Потап, чиє справжнє ім'я Олексій Потапенко, та його нинішня дружина Ірина познайомилися близько 10 років тому, коли Потап був ще зовсім невідомим. Перша їхня зустріч відбулася у кафе в центрі Києва.

"Я першим звернув на неї увагу. У Іри були гарні зелені очі та руде волосся. Це дуже незвично", - розповідає Потап "Бліку".


Потапа спокусило руде волосся та зелені очі. Але Іра вже давно перефарбувалася у чорний колір

Як запевни репер, близько року вони з Ірою були просто друзями. А потім вже почалися рандеву.

"У мене тоді нічого не було, я був бідним музикантом. А в Іри грошей було більше, тому вона і розплачувалася за мене на побаченнях", - зізнався репер.

Як стверджує співак, він цінує, що його дружина не з тих, хто ведеться на гроші. А тепер він і сам не шкодує на неї грошей.

На побаченнях за Потапа платила жінка

Що стосується розподілу хатніх обов‘язків, то усі домашні справи закріплені за жінкою. Коло плити подружжя не стоїть, намагається купувати готову їжу або ж користується допомогою няні.

Власне, Потапа часто не буває вдома. В результаті і вихованням дітей здебільшого займається Іра. Репер же "зрідка вносить свої корективи". Нагадаємо, у пари двоє дітей: спільний однорічний син Андрій та дочка Іри від першого шлюбу з репером UGO - Наташа.

Потап нечасто виховує дітей

"Вона не називає мене татом, але я знаю її з півтора років, ми чудові друзі. Наташа просто звертається до мене на ім‘я", - ділиться Потап.

Зараз дівчинка активно займається танцями і захоплюється написанням прози. Правда, Потап проти того, аби Наташа ішла у шоубіз.

"З таким татом, як я, їй не доведеться спати з продюсерами, але річ не в тому. У неї характер інакший - Наташа дуже вразлива, світла дівчинка", - каже колега Каменських.

Співак свою падчерку Наталю (ліворуч) в шоубіз пускати не хоче

А ще, судячи зі слів репера, конфлікти з дружиною у нього бувають рідко. "Якщо щось стається, то я згладжую кути, дарую подарунки", - сміється Потап.

Фото з "Бліка", "E-motion", "Новой"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів