Клочкову заморозили, а Сумську рятує жир

29 січня 2010, 14:19
Вітчизняна VIP-тусовка у переважній своїй більшості ховається від українських морозів в теплих краях. А ті з зірок, що залишилися у Києві, кутаються у теплий одяг та випробовують народні методи від обмороження.

Так, вагітна спортсменка Яна Клочкова має берегтися з подвійною силою.

"Я зараз в положенні, і тому боюсь застудитися", - зізналася плавчиня.

Однак днями Клочкова стала жертвою холоду. Тоді кілька годин без світла та опалення ледь не довели майбутню матусю "до ручки".

"Кілька днів тому у нас в будинку на вулиці Червоноармійській на п'ять годин відключили світло та опалення. У темноті при свічці я ледь не задубла", - розповіла чемпіонка.


Вагітна Яна боїться застудитися

"Але навіть коли є опалення, загортаюcя у плед. Кіт і той мерзне, вночі залізе до мене під ковдру і гріється", - додала Клочкова.

Дівчина запевняє, що, незважаючи на те, що пересувається містом переважно на машині, все одно вдягає шапку.

"Під брюки стала вдягати колготки. У куртці холодно, тому ношу шубу. Взуваюся у теплі уггі. Правда, у них слизько, тому доводиться ходити акуратно. Моя сестра ось нещодавно впала - біля будинку, бо не розчищено", - зауважила спортсменка.

Обличчя ж Яна береже від морозу та вітру за допомогою спеціального крему.

А от свого майбутнього сина Клочкова обіцяє загартовувати просто з пелюшок. "Вже зараз читаю спеціальну літературу з цього приводу", - запевнила вона.

Клочкова в морози почала носити колготки під джинсами

Актриса Ольга Сумська на вулицю без "спецодягу" не виходить і нехтує модними тенденціями.

"Щоб не замерзнути, ношу спеціальну термостійку білизну, яку зазвичай купую для гірськолижного відпочинку. Перейшла на довгі шуби, хоч і кажуть, що зараз вони не модні. На ногах - уггі", - зізналася "Роксолана".

А своє обличчя, ноги та руки від обмороження Оля ховає під борсуковим жиром:

"Нещодавно довелося зніматися на морозі, так я під грим накладала борсуковий жир. Його не видно, але рятує від обмороження. Мазала ним навіть руки і ноги".

Сумська маститься борсуковим жиром

За словами Сумської, так захищали обличчя акторів ще радянські гримери.

"Борсуковий жир, змішаний з дитячим кремом, - незамінна річ і в горах", - зауважила вона.

"А щоб руки не мерзли, найкращий варіант - рукавички на козячому пуху. Руки потрібно берегти! Якщо ж обморозив, немає засобу краще вазеліну. Змазавши ним на ніч руки і надівши бавовняні рукавички, ефект отримаєте просто приголомшливий", - поділилася хитрощами артистка.

Та, на відміну від Клочкової, Сумська не скаржиться на проблеми з обігрівом вдома. Навпаки, Ольга розхвалює свою підлогу з підігрівом.

Актриса знає, як вберегти себе та рідних від морозів

"Це суперріч! А ось у мами в квартирі дуже холодно, незважаючи на те, що ми їй поставили сучасні склопакети. Вона ходить по будинку в чоботях, точніше в унтах, під якими дві шкарпетки. Все тому, що погано опалюють. Через це і молодша донька сидить удома - прийшла до школи, а її відправили назад: у класі холодно ...", - розповіла актриса.

За матеріалами "Фактов и комментариев"

Фото зі сторінки Яни Клочкової в "Одноклассниках.ру" , "JetSetter.ua" та "Дусі"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів