Даша Астаф’єва: Я дуже сором'язлива дівчина!

П'ятниця, 12 лютого 2010, 12:09

Учасниця гурту "NikitA" Даша Астаф'єва вже заявляла, що планує балотуватися на пост президента.

Однак в запасі у зірки "Playboy" є, щонайменше, п'ять років. Тож наразі Даші залишається лише піднімати свій рейтинг за допомогою відвертих фото та заяв.

Зокрема, дівчина зізнається, що для неї найголовніше у партнері - це інтелект. Та, схоже, з розумними чоловіками артистці не щастить, тому вона знайшла собі іншу компанію.

"Зараз вважаю за краще відпочивати не з чоловіками, а з маленькими діточками. Завдяки їх безпосередності та сміху я заряджаюся енергією!", - заявила "Бліку" Астаф'єва.

 

І хоча зараз у Даші фаворити діти, вона все одно досконало знає, чим можна зачепити чоловіків. Але артистка запевняє, що у її випадку головну роль грає не лише тіло, а й те, що в голові.

"У першу чергу чоловіки звертають увагу на зовнішність, а мені приємно, коли після знайомства вони зізнаються, що зі мною легко і просто спілкуватися", - розповіла Астаф'єва.

Та й хто б здогадався, дивлячись на відверті фотографії Даші, що вона з тих, кого легко засоромити.

"Взагалі я дуже сором'язлива дівчина! Іноді чоловіки змушують мене червоніти", - заявила артистка.

 

Неодноразово Астаф'єву намагалася вивести на чисту воду, щодо її принад. Мовляв, такі форми - це ж заслуга пластичних хірургів?

"Я природна!", - не здається Даша.

"Дуже часто дівчата плутають поняття "секс" і "сексуальність". У цьому їхня помилка", - зауважила вона, натякуючи певно на тих жінок, які зловживають візитами до пластичних хірургів.

При цьому у формулюванні любові підопічній Нікітіна все ще важко визначитися.

 

"Хотілося б пояснити, але не можу, хоча точно знаю, що вмію любити. Мабуть, любов - це сенс життя кожного з нас. Люди помилково все життя женуться за славою, багатством, владою, забуваючи одне: кожен з нас тут лише для того, щоб навчитися генерувати в собі любов", - розговорилася Астаф'єва.

Фото "E-motion" та джерел ТаблоID


Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
Щоденник Даші Астаф'євої

Даша Астафьева: Будет ли секс на "Евровидении-2009"?

"NikitA" - это интернациональный проект, украино-грузинский. И именно Украина и Грузия имели непростые отношения с Россией в последнем году. А то, что "Евровидение-2009" пройдет в Москве, для нас очень символично.
Щоденник Даші Астаф'євої

Даша Астафьева: Я стала главной девушкой Америки и оседлала быка

Я тут же встала, подошла к Хью и со словами: "Я посвящаю это тебе" вышла на ринг. Мое платье было очень коротким, и как мне потом рассказали, окружающие мужчины не отрываясь следили за родео, а некоторые снимали на телефон. Я удержалась в седле!
Останні матеріали
Більше матеріалів