Вольнова притисла чоловіка, який мав доступ до її тіла

18 лютого 2010, 14:48
Світська діва та телеведуча Світлана Вольнова непрямо зізналася, що постраждала від кризи. Епатажна білявка розповіла, як здала свої діаманти. Також Вольнова зізналася, що її обікрав чоловік, який мав доступ до її тіла.

"Я, приміром, повернула у магазин каблучку з діамантом, яка коштувала $40 000, але отримала за неї... тільки 10 000", - зізналася Світлана Вольнова в інтерв‘ю "Фактам".

Тож, як каже світська левиця, вона на особистому досвіді переконалася: розмови про те, що діаманти це добра інвестиція - міф.

"Коли потрібно їх продати, особливо швидко, - суцільне розчарування", - запевнила жінка.

Вольнова розповіла, як втратила 30 000 доларів

Проте речі Вольнової принаймні двічі опинялися у ломбарді. Щоправда, не завжди з її власної волі.


"До речі, нещодавно одна моя каблучка побувала у ломбарді... без моєї участі. У мене її вкрав масажист. Після того, як він пішов, я хотіла надягти цю дуже ефектну каблучку з рубінами та діамантами, але на звичному місці її не знайшла", - розповідає Світлана.

"Обшукала весь будинок! І зрозуміла, хто взяв, - адже того дня, крім дочки (Аніти), хатньої робітниці та масажиста, нікого у нас не було", - пояснює свій хід думок вона.

Не все у житті Свєти відбувається з її волі...

За словами Вольнової, коли масажист прийшов до неї наступного дня, вона прямо сказала йому: "Я знаю, що ви вкрали мою каблучку. Де вона?"

"Як кажуть, притисли його з другом до стінки, забрали паспорт... І він зізнався, що здав каблучку в ломбард і вже отримав за неї гроші. Довелося йому мою прикрасу викупити. Так вона до мене повернулася ", - згадує телеведуча.

А особисто Вольнова зверталася у ломбард лише раз.

"Єдиний раз у своєму житті я скористалася ломбардом, коли мені було 17 років", - пішла на відвертість блондинка.

Свєта вміє притиснути чоловіка до стінки

"У п'ятирічному віці на городі у бабусі у Тверській області знайшла монетку - п'ять рублів із зображенням Миколи II. Щоб я не поміняла її на якусь дрібничку, тато дав мені замість неї п'ять рублів", - розповіла Вольнова.

Цікаву знахідку Світлани батько віддав їй лише у 16 років.

"Я відразу зробила з неї медальйон. Не пам'ятаю, на що мені знадобилися гроші, але невдовзі я здала його у ломбард. Дотепер ду-у-уже шкодую про це", - запевнила Свєта.

У юнацтві Вольнова профукала медальйон

Адже, за словами жінки, викупити медальйон з ломбарду їй так і не вдалося: "Спізнилася, а коли прийшла, медальйону вже й сліду нема".

Та й взагалі, до ломбардів Світлана ставиться досить негативно і нікому не побажає туди звертатися.

Тусовщиця впевнена, що людина, яка здавала щось у ломбард, була у скруті і мала негативні емоції. А прикраса з такою енергетикою, на її думку, навряд чи принесе новому власнику щастя.

Фото з особистого архіву Світлани Вольнової, а також фото "E-motion", "Комсомольської правди в Україні"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів