Фельдман подарував харків’янкам найбільший в Україні торт

Вівторок, 9 березня 2010, 16:07

В рамках арт-свята "Весна... Не приховуючи почуттів" у Галереї "АВЕК" Міжнародний благодійний фонд "Фонд Олександра Фельдмана" подарував харків‘янкам найбільший в Україні бісквітно-кремовий торт у вигляді вісімки, що символізує безкінечну весну і жіночність.

Вага торта-рекордсмена - 700 кілограмів, вага бісквіту - 280 кілограмів, вага крему - 200 кілограмів, вага сиропу - 140 кілограмів, вага прикрас, що використовувались на торті, - 80 кілограмів.

За словами організаторів, над створенням найбільшого в Україні торту працювало майже півсотні кондитерів з чотирьох кондитерських фірм.

 Фельдман потішив харків‘янок гігантським тортом

Представники "Книги рекордів України" вручили авторам проекту відповідний сертифікат і підтвердили, що у Харкові спечено найбільший не лише в Україні, а й у світі бісквітно-кремовий, "у формі вісімки", торт.

Тортом-рекордсменом поласували понад півтисячі гостей арт-свята. До того ж усі охочі змогли забрати додому коробочки з тортом - щоб безпосередньо 8-го березня посмакувати десертом з "Книги рекордів України" за своїм сімейним святковим столом.  

 Торт-вісімка Фельдмана потягнув на рекорд

Найбільшим в Україні десертом арт-свято не закінчилось. У програмі було ще багато незабутніх сюрпризів, зокрема, виступи бодібілдерів, гурту "Сінай" та джаз-бенду "O'key's".

 Шкода, що 8 Березня лише раз на рік...
 "Шпагат" для дам

Також проводився розіграш студійних фотосесій від молодих харківських фотохудожників, які презентували свої світлини в стилі "ню" для виставки "Весна... Не приховуючи почуттів".

Харківські фотохудожники представили експозицію у стилі "ню" 
 Гості арт-свята ще довго милувались жіночими формами
Кульмінацією святкової програми став виступ українського дизайнера Андре Тана, який не тільки ділився з присутніми дамами секретами моди і стилю, але й переліком речей та аксесуарів, які неодмінно мають бути у гардеробі кожної жінки.
 Андре Тан поділився з дамами секретами моди і стилю

Крім того Андре Тан зробив двох харків‘янок "Жертвами моди", представивши їх на розсуд публіки в образах Ані Лорак та Мерилін Монро. Присутні дами були у захваті - а це означає, що свято вдалося на славу.

Чудовим фінальним акордом першого дня творчої акції стало файєр-шоу.

Дизайнер перетворив харків‘янок на "жертв моди"

А вже 8 Березня Фонд Олександра Фельдмана та Галерея "АВЕК" підготували нові сюрпризи - майстер-класи від провідного харківського стиліста-візажиста Вікторії Остренко та відомого перукаря Юрія Ющенка, який на очах захопленої публіки зміг створити 5 красивих і модних зачісок за неймовірно короткий час.

Автори ідеї пообіцяли, що в майбутньому продовжать традицію подібних святкувань.

Фотовиставка у стилі "ню" в рамках творчої акції "Весна... Не приховуючи почуттів" продовжиться включно до п‘ятниці, 12 березня, після чого Галерея "АВЕК" представить на розсуд мешканців міста нову експозицію "Весна-АРТ".

 

За матеріалами прес-служби Фельдмана


Приєднуйтесь до дискусії
Останні матеріали
Більше матеріалів