Дочка Суркіса витрачає сотні тисяч доларів на картини?

22 березня 2010, 19:00
Дочка президента Федерації футболу України Григорія Суркіса днями побувала на прев'ю-виставці. Світлана Суркіс не просто роздивлялася живопис ХІХ-ХХ століть, а й прицінювалася до полотен.

До слова, судячи з її слів, жінка має такі статки, які дозволяють їй не пам‘ятати, скільки сотень тисяч доларів вона викидала за той чи інший твір мистецтва.

Так, на питання телеведучої Каті Осадчої, чи викладала Свєта сотні тисяч доларів за картину, дочка Суркіса, сміючись, відповіла: "Може бути, я не пам‘ятаю".

"Я не можу сказати, що я довгі роки була колекціонером. Але вже роки чотири я збираю картини. І це картини не обов‘язково художників певних, а ті картини, які у мене викликають позитивні емоції: це пейзажі, це натюрморти, це Цвєткова, це Глущенко, є картини Бакшая, ну багато є", - розповіла Світлана у недільному ефірі "Світського життя".

Світлана колекціонує "позитивні картини"

Тож і на передаукціонній виставці живопису ХІХ - ХХ століть Суркіс встигла подекуди оком кинути.


"Встигла поглянути. Бачу, тут пейзажів багато... Але що я точно куплю, я ще поки що не знаю", - запевнила вона.

За словами білявки-колекціонерки, орудувати на аукціонах їй допомагає чоловік.

Зазвичай дочка Суркіса на аукціонах користується допомогою чоловіка

"Ми на аукціонах бували з чоловіком, тобто він вибирає. Але трапляється так, що він іде з аукціона раніше і каже: "Я пішов. Оці от три картини я купую, більше нічого не бери". Після того, як він пішов, я придбала ще три-чотири картини. Він каже: "Все, я їх не оплачую". Ну це от такий от жарт", - поділилася дочка президента ФФУ.

Тим не менш, і без допомоги чоловікв Світлана може зробити собі приємність.

"Я така людина, я свободолюбна людина, і якщо мені щось дуже-дуже подобається, - я займаюся бізнесом, - я собі це придбаю", - заявила вона.

Між іншим, пересічним крадіям пограбувати колекцію картин Світлани Суркіс легко не вдасться. Адже, за словами жінки, найкоштовніші екземпляри своєї колекції вона зберігає у банку.

Фото Дмитра Амідова (ТаблоID) та "ТСН.ua"


Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів