Білик любить випити, а в ліжку - одна за чотирьох

13 квітня 2010, 16:14

Інколи складається враження, ніби шоумен Дмитро Коляденко - особистий піарник співачки Ірини Білик. Хоча він насправді більше потребує піару, аніж його колишня цивільна дружина.

Цього разу Коляденко розповів, як Білик витирала за ним підлогу, смажила котлетки, а у ліжку за трьох-чотирьох поралася.

"Що стосується інтиму, то у ліжку вона - секс-богиня! Одна за трьох-чотирьох! Вона пілотажна!" - заявив "Бліку" Дмитро Коляденко.

Коляденко знову зітхав за секс-богинею Білик

І це при тому, що інколи Іра здавалася Коляденку дурною селянкою.

"Я бачив у ній багато недоліків: у її пластиці, хореографії. До того ж, вона абсолютно не вміла давати інтерв'ю. Слухаючи її, я постійно червонів. З нею ж не було про що поговорити! Мені здавалося, що вона дурна сільська дівчина!" - з жахом зізнається хореограф, якого хлібом не годуй, дай про екс-коханку поговорити.

"Стежачи за поведінкою Іри на сцені, я бачив чужу жінку. Я зрозумів, що не люблю естрадну Іру, а люблю ту, що в автобусах, зі мною за ручку", - запевняє чоловік.

Коляденку Іра інколи здавалася дурною селянкою. А Шуфричу, здається, подобається. Принаймні понад рік тому Нестор Іванович із задоволенням спілкувався зі співачкою на дні народження Олега Лісогора

Певно, і співачка свого підірваного танцюриста таки любила. Адже, за словами останнього, вже із самого ранку коло плити стояла для нього:

"Вона лівою рукою готувала борщ о 7-ій ранку, сніданки, котлетки, а правою чепурилася. Подаючи їжу у ліжко, цьомала мене, Гліба і тікала на репетиції. Ще мені подобається, що вона ніколи не ходила по будинку у капцях і не носила кульки".

А ще Дмитра дивувало те, що Білик витирала за ним підлогу, коли той наслідить у душі:

"Я дивувався, навіщо їй це робити, адже за годину прийде прибиральниця і прибере. А вона пояснювала, що їй буде незручно, коли та прийде, а у нас сліди".

 Дімі подобалася Ірина хазяйновитість

Також Коляденко навідріз заперечив чутки про те, що його екс-коханка вживає наркотики.

"Звісно ні! Вона навіть не курить. Я якось намагався навчити її, а вона зробила дві затяжки і сказала, що їй не подобається. Тож наркотики і сигарети - ні", - однозначно сказав Коляденко.

"Випити - це вона любить! Особливо, коли їй зле і коли добре: до концерту, під час і після!" - додав Діма.

Коляденко: Білик наркотики не вживає, а випити любить

Як зізнався хореограф, йому здається, що Білик без нього зіпсувалася.

"Мені здається, що у період зі мною Іра була дівою! А зараз іде вниз: її пісні нецікаві, вчинки дивні і виглядає вона - ніяк! Я думаю, це завдяки її молодому чоловіку або оточенню, яке тягне її вниз", - припустив він.

Між іншим, за прогнозами Коляденка, із чоловіком - Дмитром Дікусаром - Іра буде недовго:

"Жінки люблять закохуватися, змінювати чоловіків, наче рукавички. Я відчуваю, що дуже скоро вона змінить і Дікусара".

 Коляденко прогнозує, що скоро Іра змінить і Дікусара

Фото "Дусі", "E-motion", "Газеты по-киевски", "Бліка", "Комсомольскої правди в Україні"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів