Коляденко і Астаф'єва у музеї сексу отримали різні задоволення

20 травня 2010, 15:49
Вітчизняні артисти ходять не лише на тусовки. Інколи вони забігають до музеїв, щоб, так би мовити, просвітитися та доторкнутися до вічного.

Так, Ані Лорак підпитується енергією, Даша Астаф'єва у музеях сміється, Діма Коляденко ображається, а Олександр Пономарьов влаштовує концерти.

Учасниця гурту "NikitA" Даша Астаф'єва, як завжди, в своєму репертуарі. Дівчина воліє розглядати замість знаменитих європейських музеїв, переповнених різними безцінними творами, дещо нестандартні експонати, пише "E-motion".

"Як ви розумієте, мій концертний графік не передбачає великої кількості вільного часу, але в музеї я ходжу, як і всі за кордоном. Взагалі, коли їду за кордон, то мало цікавлюся стандартним набором визначних пам'яток, мене найбільше цікавлять місця з невеликим скупченням народу", - заявила Даша.

Вона також зауважила, що любить музеї з родзинкою:


"Наприклад, під час недавньої своєї поїздки в Амстердам побувала в музеї сексу".

Астаф'єва буває у музеях. Інколи

Однак відверті секс-експонати викликали у бувалої зірки "Playboy" дивну реакцію.

"Я давно так не сміялася, як там - стільки різних інтимних речей ми там побачили, стільки всяких дрібничок, пов'язаних з сексом. Раджу всім: коли будете в столиці Голландії, відвідайте цей музей, і якщо у вас не дуже гарний настрій, він у вас обов'язково покращиться, як тільки ви переступите його поріг", - запевнила Даша.

А от співачка Ані Лорак більш стримана у плані музеїв.

"У мене на першому плані, звичайно ж, робота і тільки робота! Але я як людина творча повинна живитися енергією, а це я можу зробити тільки завдяки речам, пов'язаним з творчістю, і неважливо, що це буде: музика, живопис, скульптура", - зауважила Кароліна.

За словами артистки, музеї вона відвідує вкрай рідко. А якщо й має таку нагоду, то обирає в основному національні музеї країн.

Ані Лорак любить в музеях черпати енергію

"Ось, наприклад, я ще до цих пір знаходжуся під приємною враження від Праги. Це місто-музей! Я з Муратом обходила всі визначні пам'ятки, але анітрохи не втомилася, а, навпаки, підживилася енергією", - додала Лорак.

Шоумен з натяком на епатаж Діма Коляденко запевняє, що готовий простояти в черзі години, щоб тільки побачити знамениті полотна європейських художників.

"Я дві години простояв у довжелезній черзі до Лувру в Парижі, а пробіг його за 7 хвилин. Ну що сказати? Всі там гарно, прекрасно", - зізнався екс Ірини Білик.

А от на музей Леонардо да Вінчі Діма образився:

"Знову ж таки, три години (простояв) у черзі, а коли, нарешті, туди потрапив, я зрозумів, що мене обдурили! Замість справжніх картин там демонструвалися картинки, намальовані на серветках! Одним словом, я на них образився - і пішов звідти".

Коляденко бігає по музеях частенько

Колись Коляденка занесло і у амстердамський музей сексу. Щоправда, на відміну від Астаф'євої, шоумен отримав дещо глибші враження, окрім сміху.

"Мені запам'яталися перші порно-фотографії, які там виставлені ... Дивовижно-заворожуюче видовище", - зізнався Діма.

Співака Олександра Пономарьова можна сміливо назвати консерватором. Артиста більше цікавить українська культура і, відповідно, українські музеї.

"Найбільший інтерес у мене викликають історичні музеї. Ще з дитинства цікавлюся історією Кам'янець-Подільської фортеці, яка знаходиться в Хмельницькій області, звідки я родом", - пояснив Сашко.

Пономарьов обирає національні музеї

До слова, кілька років тому на території музею-фортеці відбувся концерт Пономарьова під відкритим небом з академічної програмою.

Та судячи з усього, вітчизняні тусовщики все ж таки краще почуваються на різних гламурних вечірках, ніж у світових музеях.

Фото "E-motion", "Glamurchik" та "Дусі"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів