Ассія Ахат взяла на виховання кобеля

26 травня 2010, 11:28
У сімействі співачки Ассії Ахат нещодавно відбулося поповнення. Артистка обзавелася кобелем лабрадора.

Молодший син Ахат, Пилип вже давно просив у мами та тата собаку. І от нарешті батьки зглянулися над дитиною.

В результаті з‘явився ще один член сім‘ї - білий лабрадор на прізвисько Май.

У Ахат з'явився ще один чоловік у домі

Процедура придбання цуцика була нелегкою. Ассія Ахат, кажуть, з усією відповідальністю підійшла до цього питання.

Скрипалька переглянула відповідну літературу, отримала консультації фахівців, і на сімейній раді було вирішено завести щеня породи лабрадор.


"Немає породи, яка перевершує лабрадора за темпераментом. Він має велику шляхетну душу і завжди добрий до людей, особливо до маленьких дітей. Це добродушний здоровань, у якому гармонійно і взаємозалежне все - зовнішність, здоров'я і психіка", - аргументує свій вибір Ассія Ахат.

"Ми спеціально вибирали породу собаки сімейного плану, до того ж вона у нас з хорошим родоводом і необхідними документами", - хизується вона.

Тепер лабрадор Май тішить усю родину

"Правда за паспортом щеня кличуть Мілан, але оскільки у нас вдома він з'явився у травні, то ми вирішили його так і кликати - Май", - пояснює співачка.

Наразі Маю пішов третій місяць. Народилося щеня 4-го березня. Лабрадор росте енергійним пустуном. Хоча і в такому юному віці Май вже розуміє команди "Сидіти!" і "Лежати!". Ассія Ахат зуміла навчити щеня самотужки:

"А ще собаки цієї породи дуже добре піддаються вихованню, слово "дресирування" стосовно лабрадорів - просто недоречне. І виконанням двох простих команд ми обмежуватися не будемо. Зараз такий вік тварини, коли нею потрібно займатися і ми, звичайно ж, будемо це робити, але вже за допомогою фахівця...".

Співачка планує виховувати свою нову іграшку

Як каже Ассія, із появою Мая у них у родині, будинок наповнився радістю. А син співачки Пилип дуже задоволений тим, що у нього з'явився чотириногий друг.

Матеріали надані PR Batteries

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів