Вагітна Карпа розписала живіт, а Неліпа відправив жінку в санаторій

6 липня 2010, 17:40

Телеведучі Максим Неліпа та Єгор Соболєв незабаром стануть татами, а письменниця Ірена Карпа - мамою.

Тамара Неліпа має народити буквально за тиждень, у серпні потішить чоловіка співачка Карпа, а у вересні третю дитину народить Соболєву телеведуча Марічка Падалко.

Наразі ж усі майбутні мами хто як знає готується до пологів.

Ірена Карпа на восьмому місяці вагітності продовжує подорожувати світом у компанії свого другого чоловіка, американця Нормана Пола Хенсона.


"Зараз заїхали у Карпати, в гості до батьків. Відзначили з ними 30-річчя їхнього подружнього життя", - розповіла Карпа "Сегодня".

"Бігаю от по горах, йогою займаюся біля водоспадів... А потім поїдемо в Німеччину", - пообіцяла вона.

Народжувати свого мега-монстра письменниця вже точно буде у Каліфорнії, але пологовий поки що не обрала

Ірена Карпа на восьмому місяці розмалювала живіт

"До палати у мене жодних особливих вимог не буде. Головне, щоб лікарі дали мені самостійно народжувати, не втручалися у природний процес. І чоловік на пологах буде зі мною, щоб я не впадала в паніку", - поділилася Карпа.

З ім'ям для майбутньої "першої жінки-президента США" співачка поки не визначилася.

"Ніяк обрати не можемо! У мене в голові купа тибетських імен, але я знаю, що мою маму вони просто уб'ють наповал. Наприклад, гарне ім'я Карма, але така кличка у мого собаки. Або є така тибетська богиня Тара, але не назвеш же дитину на честь пляшки!" - побідкалася матюклива зірка.

"А в моєї мами усі варіанти - зі сторінок улюблених книг, наприклад, Скарлет. Але ж вже є Йохансон, хоча і Скарлетт Хенсон непогано звучить", - повторилася Карпа..

Тим часом дружина Макса Неліпи Тома зараз відпочиває у санаторії для вагітних, що під Києвом. Один день перебування там коштує в межах 300 гривень.

Неліпи, які виховують 6-річного сина Артема, зараз чекають на дівчинку.

Неліпи хочуть Машу

"Назвемо Машею - дуже вже подобається це ім'я", - зізнався телеведучий. У якому пологовому Тамара народжуватиме, - поки що таємниця.

"А дитячу кімнату обставляти не довелося - у нас багато родичів, у яких уже народжувалися дочки. Тому відбувається таке от "перетікання" ліжечок, візочків, вагів і пелюшкових столиків. Іграшки купимо трохи пізніше - після прибуття додому", - запевнив Максим..

Так само на народження дівчинки чекає і Марічка Падалко. У шлюбі з телеведучим Єгором Соболєвим вона виховує 3-річного Михайла і Марію, якій нині півтора рочки.

Падалко чекає на дівчинку

"Народжувати буду в сьомому київському пологовому, де і старші діти з'явилися на світ. Ім'я дочці поки не вигадали. Та й дитячу кімнату не готували - немає місця, адже у нас двокімнатна квартира!" - розповіла Марічка.

Падалко, до слова, досі у декрет не пішла.

Фото "Сегодня", ТаблоID та Playboy

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів