"Міс Україні-Всесвіт 2010" підпалили волосся і відправили політати

21 липня 2010, 12:20

"Міс Україна-Всесвіт-2010" Ганна Пославська вже не дочекається, коли поїде у Лас-Вегас. Саме там наприкінці серпня відбудеться конкурс "Міс Всесвіт".

Ну а поки 23-річна українка спаковує валізи та намагається вимолити собі удачу.

Днями Пославська втілила свою давню мрію - піднялася над Києвом на повітряній кулі. І все для того, щоб на висоті сотні метрів помолитися Богу за свій успішний виступ на конкурсі краси.

"Моя бабуся завжди говорила мені, що чим ближче ти до неба, тим швидше твої прохання будуть почуті", - заявила Аня "Бліку".


І от міска таки отримала можливість перевірити слова своєї старшої родички:

"Як раз на мій день народження батьки подарували мені політ на повітряній кулі. Вони вирішили, що таким чином нададуть мені більше впевненості у собі".

Щоправда, кілька разів на заваді польоту Пославській ставав вітер. Та з енного разу, прокинувшись о 4 ранку, дівчина таки піднялася в небо.

Куля носила "Міс Україну-Всесвіт" на висоті 380 метрів півтори години. Можливо, Ані й хотілося б політати більше над Києвом, але газ у балонах закінчувався, тож довелося шукати місце для посадки.

"Приземлення - найбільш хвилюючий момент", - констатувала Пославська, опинившись на землі.

Та міска не здогадувалася, що її чекає попереду. А далі Ані довелося пройти ритуал посвячення у почесні повітроплавці.

Для цього капітан повітряного корабля поставив Пославську на коліна, взяв пасмо волосся і підпалив запальничкою.

Щоправда, стати того дня лисою "Міс Україні-Всесвіт" не судилося - полум'я загасили шампанським.

До слова, Ганна відправиться в Америку боротися за корону найкрасивішої дівчини вже 5-го серпня.

"У Лас-Вегас мені необхідно прибути за місяць до самого конкурсу, на репетиції. Нас поселять у шикарному готелі "Mandalay Bay Resort", де й проходитиме сам конкурс", - розповіла міска.

Пославська вже приготувалася брати із собою нічогенький багаж: п'ять валіз із одягом і різними дрібничками.

"Кілька валіз будуть з коктейльними і вечірніми сукнями. Одна сумка буде виключно з косметикою. Поки я встигла скласти лише дві валізи, тож головне попереду", - зізналася Аня.

Традиційно кожна учасниця "Міс Всесвіт" має вийти на сцену у національному вбранні. Для Пославської патріотичну сукню створила дизайнер Марина Асаулюк

"Воно неймовірне - обшите дозрілими колосками пшениці! А національний сувенір я зробила своїми руками, і це вишивка", - похвалилася наостанок Аня.

Фото "Бліка" та "Дусі"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів