Ротару святкувала день народження на риболовлі

10 серпня 2010, 17:03
Співачка Софія Ротару планувала відзначити свій 63-ій день народження на яхті у колі рідних і близьких.

День народження Софія Ротару відзначає двічі - 7 і 9 серпня. Цього року вона відмовилася від пишних урочистостей і запросила на свято лише близьких і рідних.

"Паспортистка багато років тому помилково записала у моєму паспорті, що я народилася 9-го числа. З того дня і повелося - святкую двічі", - пояснює Софія Михайлівна.

Так Ротару виглядала у 62

Цього разу відзначити іменини артистка вирішила на риболовлі, пишуть "Дни.Ру".

"Я з цим відмінно справляюся. Мене багато хто питає, мовляв, як у мене вистачає терпіння сидіти по кілька годин з вудкою. Я завжди відповідаю: коли мій син Руслан був маленьким, мені було потрібно набагато більше терпіння, щоб зв'язати йому пінеточки і кофтинки", - розповідає Софія Михайлівна.


На цьогорічний день народження Ротару зібрала лише найближчих

"А риболовля - це моє хобі з дитинства. Це у нас сімейне. Сестри теж люблять рибалити", - каже співачка.

Саме на природі, за словами співачки, їй найкраще вдається знімати стрес і втому.

Софія Михайлівна зізналася у любові до риболовлі

"Іноді мені навіть ночами ріка і поплавці сняться! Пам'ятаю, сиділа з вудкою аж на 9-му місяці, а коли раптом клюнуло, підхопилася і побігла до ріки, незважаючи на вагітність!" - згадує Ротару.

Син Ротару і за сумісництвом її продюсер Руслан Євдокименко потурбувався про те, щоб усі мрії і бажання матері втілилися у життя.

Син Ротару організував матері свято

"Якщо мама захотіла порибалити - виходить, святкуємо день народження на яхті, вийдемо на кілька годин у відкрите море", - розповідав Руслан "Комсомольській правді".

"Ми зараз у Монте-Карло, сюди мама покликала лише близьких людей - мене, мою дружину Світлану, моїх дітей, Толіка і Сонечку, і своїх сестер - Ліду й Ауріку", - додав він.

Як запевнив син Софії Ротару, жодних зірок у їхній компанії, окрім самої іменинниці, не мало бути - лише сім‘я.

Фото "7 дней"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів