У Ляшка на Литвина більше яйце не підніметься

11 серпня 2010, 13:52

Після того, як бютівець Олег Ляшко відпочив з головою Верховною Ради Володимиром Литвином, у нього на спікера яйце не підніметься.

Про це депутат розповів у телефонному інтерв‘ю "Публичным людям".

"Добре відпочив. Щодня грав у волейбол з 8-ої ранку. У протилежній команді був Володимир Михайлович Литвин. Крім того з нами грав Микола Швець, колишній губернатор Дніпропетровщини і ще декілька відомих людей", - одразу сказав бютівець.

"І я скажу, що таке спілкування відкриває по новому очі на людей з якими ти працюєш у сесійній залі", - додав Олег Валерійович.


У Ляшка по новому відкрилися очі на Литвина після того, як вони разом порелаксували

Причому Ляшкові настільки відкрилися очі, що він тепер і яйце в Литвина, як раніше, жбурнути не зможе.

"Після спільного відпочинку у мене змінилося ставлення до Литвина. І після цього літа я б навряд чи кинув у Володимира Михайловича яйце. Після того, як я пограв з ним два тижні у волейбол рука не підніметься, щоб кинути яйце, а тільки волейбольний м'яч", - запевнив бютівець.

Щоправда, як відзначив депутат, зі спікером він ніколи і не сварився. "Ми просто один на одного глянули іншими очима", - додав він.

Та й взагалі про політика на відпочинку для політиків перейшла у категорію табу.

Литвин може більше не боятися Ляшкових яєць

"Та ні! Яка політика може бути між політиками на відпочинку. Про політику розмовляють пересічні громадяни. А політикам вона настільки набридає, що якщо ми ще й під час волейболу будемо про неї розмовляти, то це буде вишшей мєри цинізм", - буркнув Ляшко.

До речі, як наголосив депутата, він вже не вперше відпочиває у Криму і безпосередньо у санаторії Нижня Ореанда.

"Це - чудовий санаторій. Обстановка там, звичайно, совдепівська і його варто було б реконструювати, бо він з 50-х років майже не ремонтується", - зітхнув він.

І взагалі, Олег Валерійович чудово "побалдєв"

"Однак що мене притягує там шикарний парк, закладений ще за царських часів. І от, коли я виходжу на балкон свого номеру, який один і той самий кожного року, і сідаю: видно море, парк... це просто обалдєть! Ніде за кордоном такої краси немає", - впевнений Ляшко.

До слова, як зауважило видання, бютівець пообіцяв незабаром похвастатися своїми фото з дельфінами.

Фото "Гудвін", "УНІАН", з сайту БЮТ

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів