Черновецькі спускають гроші на Лазуровому узбережжі

26 серпня 2010, 16:17
Мерське сімейство Черновецьких "окупувало" Лазурове узбережжя і Женеву. Причому, оскільки у сім‘ї столичного голови, так би мовити, "губа - не дура", Льоня-Космос та його родичі оселилися не у найскромніших апартаментах.

У середу мер Києва Леонід Черновецький знайшовся у Женеві. Там столичний голова відпочиває і не збирається достроково подавати у відставку. Про це Леонід Михайлович особисто сказав у коментарі "Газете по-киевски", журналістові якої вдалося додзвониться йому в Женеву.

Виявилося, що Черновецький зупинився у готелі "Four Seasons Hotel". Цей респектабельний заклад знаходиться у самому серці Женеви. Це "перший у місті готель, - і досі перший вибір найвибагливіших мандрівників і світових державних діячів", як сказано на сайті готелю.

Черновецький відтягується у Женеві

Ціна на номер у цьому готелі сягає від 620 до 1700 швейцарських франків за добу.

Готель налічує 103 номери, виконані дизайнером П'єром-Івом Рошоном.


Кожен номер оснащено двома прямими телефонними лініями з голосовою поштою, високошвидкісним дротовим і бездротовим доступом в Інтернет, DVD-програвачем та LСD-телевізором з пласким екраном.

Черновецький може поніжитися у мармуровій ванні кімнати і помилуватися на себе у паро-стійке дзеркало. А якщо мер раптом не зможе вийти з туалетної кімнати, то звідти він теж зможе зателефонувати і покликати на допомогу, пише "Українська правда. КИЇВ". Або надиктувати заяву про відставку?

Черновецький може поніжитися у мармуровій ванні кімнати і помилуватися на себе у паро-стійке дзеркало

А у той час як мер Києва лікує душу у найдорожчому готелі Женеви, його родина зняла найдорожчу віллу на Лазуровому узбережжі.

Саме там мадам Аліну Айвазову і доньку мера Христину знайшли журналісти каналу СТБ, пише "Українська правда. КИЇВ".

Вони відправились до Канн, намагаючись потрапити на весілля екс-заступниці голови Київміськдержадміністрації Ірени Кільчицької. Втім, у Михайло-Архангельському храмі ні сном, ні духом не чули про таку урочистість.

22-го серпня у Кільчицької був день народження. Зазвичай вона його святкувала у Каннах. А цього року, начебто, ще й мала піти на свій день народження до шлюбу.

У пошуках Кільчицької журналісти поїхали до найдорожчого готелю узбережжя "Hotel du Cap Eden Roc". Найдешевший номер в цьому готелі коштує 500 євро.

Дружина Черновецького розслабляється у найдорожчій віллу на Лазуровому узбережжі

Втім, родина Черновецького, у притаманному їй стилі, оселилася не в самому готелі, а на належній йому віллі. Це одні з двох найдорожчих апартаментів готелю.

Журналістам вдалося пройти на віллу через прочинену хвіртку, але дружина Черновецького і донька не побажали спілкуватися, заявивши, що це приватна територія.

На питання, де ж мер столиці, Айвазова лише побажала "Всєго харошего", після чого за представниками ЗМІ прийшла охорона.

На сайті готелю вдалося з'ясувати, що у серпні вілла "Ле Седр" коштує 5800 євро на добу. Крім того, як стало відомо, Христина Черновецька займає окремий номер за 1500 євро за ніч.

За свідченнями місцевих, родина столичного мера так полюбляє Лазурове узбережжя, що проводить тут по 4 місяці на рік.

Фото з сайтів готелів

Фото на титулці "Сегодня"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів