Литовченко-Прокаєва пеклася у Грузії з тархуном і чоловіком

31 серпня 2010, 15:36
Колишню модель Владу Литовченко, а нині Прокаєву, потягнуло на ностальгію. Гламурниця повернулася туди, де два роки тому ледь не потрапила під бомби. Цього літа Влада вирішила звозити свого чоловіка-бізнесмена Сергія до Грузії.

"Грузія для мене - одна з найбільш колоритних країн світу. Вона огорнута безліччю таємниць і загадок, населена чуйними людьми. А крім того, цього року мені дуже хотілося показати її чоловіку", - сказала екс-Литовченко у коментарях "Комсомольській правді в Україні".

Влада, яка нині є радником міністра молоді і спорту кілька тижнів "пеклася" у Грузії, де при підвищеній вологості температура сягала 45.

За таких атмосферних умов подружжя з України вирішило полегшити свій графік відпочинку і залишила у програмі лише найцікавіше, на їхню думку.

Одним з перших місць, які відвідала пара, стала давня столиця Грузії Мцхета, що неподалік від Тбілісі. Там Прокаєви завітали до собору Светіцховелі, де зберігається святиня - незшитий хітон Господень.


Литовченко звозила чоловіка до старовинної столиці Грузії - Мцхети

Також Влада з чоловіком відзначилися у Кахетії:

"Ще для мене став незабутнім похід у давній собор Святого Георгія ХІ століття в Алаверді та у будинок-музей Сталіна в Горі", - додала жінка.

А коли тусовщиця з чоловіком перегрівалися, вони охолоджувалися грузинським тархуном.

У Кахетії Влада потягла благовірного до собору в Алаверді

"Це справжній делікатес, який не має жодного відношення до тієї зеленої рідини, що продають у нас в Україні", - запевнила екс-Литовченко.

Також Прокаєва розповіла, що її вразила поінформованість грузинів в області українських політичних новин. З'ясувавши, що перед ними гості з України, грузини відразу починали цікавитися, чи виправдав довіру новий президент, які реформи він здійснив і чи змінилося життя на краще.

А у Горі Литовченко-Прокаєва завітала "у гості" до Сталіна
Там же, у Горі, біля музею Сталіна стоїть його легендарний броньований вагон

Нагадаємо, для Литовченко ця поїздка до Грузії стала не першою. А два роки тому вона ледь не потрапила там під бомбардування.

Фото ТаблоID

Фото на титулці "Комсомольської правди в Україні"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів