Сину соратниці Тимошенко "вивихнули" ніс ногою

8 вересня 2010, 15:02

Цього літа політбомонд відпочивав не лише в Криму, а й традиційно за кордоном. Скажімо, бютівка Наталя Королевська "економила" сімейний бюджет у Туреччині, а Сергій Терьохін відтягнувся в Іспанії.

Під кінець літа Сергій Терьохін з сім‘єю відправився під Картахену в Іспанії, пише "Сегодня".

"Я стерпно знаю іспанську, у цій країні зараз криза і безробіття, тому проблем з комунікацією, розцінками і радушністю не було", - сказав Терьохін.

Бютівець встиг відвезти свою дочку Дарину у гольф-клуб: "Вперше Даринка вийшла на доросле гольфове поле. Нібито сподобалося".


Терьохін вивіз дочку в Іспанію
Отакі вони дочки депутатів: у шість років і вже на гольф-полі

"З донькою Даринкою, якій шість років, ми вудили рибу з берега на поплавець, спіймали на двох 37 морських щук - сибасів", - розповідає Терьохін, помилково називаючи сибасів щуками, замість морських окунів.

"Усіх з'їсти не подужали. Тому засолили за іспанським рецептом і привезли в Україну, а потім роздали друзям", - зізнався депутат.

Також бютівець натягав і насолив риби

За словами Терьохіна, його дочка не лише рибалила, а й вчилася верховій їзді: "Подружилася з конем на прізвисько Містер Тічер, освоїла ази наїзниці".

А під час сієсти замість сну Терьохін бавився "одкровеннями" Нобелівських лауреатів з економіки, мріючи, за його словами, коли ж їхні рецепти можна буде впровадити в Україні.

Даша Терьохіна вчилася верховій їзді
Дівчинка подружилася з Містером Тічером
І стала наїзницею

Тим часом соратниця Юлії Тимошенко і Терьохіна Наталя Королевська віддала перевагу відпочинку у Туреччині.

"Коли ми підрахували, у скільки нам обійдеться відпочинок у Криму, то вирішили, що виконати побажання президента про відпочинок в АРК не зможемо. Просто співвідношення ціни і якості не на користь вітчизняних курортів", - пояснює Королевська.

"Природно, полетіли в Туреччину, де відпочили неподалік від Анталії", - резюмувала Наталя.

Туди у п'ятизірковий готель вона відправилася на 10 днів разом з чоловіком, бізнесменом Юрієм Солодом, та синами, 9-річним Ростиславом та 2-річним Ярославом.

"Оскільки в тому готелі, де я зупинилася, 80% мешканців були з України, то мене, природно, всі впізнавали. Я обговорювала з відпочиваючими останні політичні події, роздавала автографи і фотографувалася. Можна сказати, що у готелі я відкрила щось на кшталт "депутатської приймальні", - сміється Королевська.

Королевська "економила" сімейний бюджет у Туреччині

На "канікулах" бютівка плавала у морі, загоряла коло басейну, їла у ресторані готелю солодощі, сири, випічку і пила айран.

Також на дозвіллі депутатка читала філософський роман американської письменниці російсько-єврейського походження Ейн Ренд "Атлант розправив плечі".

А ще Королевська з'їздила на екскурсію на каньйон, залитий водою, де плавала на човні і купалася.

Не обійшлося без пригод. Спершу молодший син Наталі Ярослав пробив іржавим цвяхом собі ногу. А через кілька днів людина, яка спустилася у басейн слідом за хлопчиком, так вдарила його ногою по обличчю, що у Ярослава був "вивих носа".

Сину Королевської заїхали ногою по обличчю у Туреччині

"Ми спершу перелякалися, що ніс зламаний, але все обійшлося. Турки злякалися теж, тож допомогу надали без страховки", - розповідає бютівка.

Загадкою цього літа стало місце відпочинку екс-прем‘єр-міністра Юлії Тимошенко. "Знаємо, що її не було у Києві понад три тижні, але от куди вона сховалася, ніхто з нас не знає", - запевняють джерела видання з найближчого оточення леді Ю.

Фото "Сегодня", "Комсомольської правди в Україні"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів