Астаф'єва відкопала "пентхаус" у лісі й перевезла до себе хлопця

24 вересня 2010, 16:57

Славнозвісна дівчинка-картинка Даша Астаф'єва, як виявилося, вкладає гроші у нерухомість. Причому купує співачка з "NikitA" житло і для життя, і просто "для релаксу". До речі, віднедавна Даша ще й живе з молодим чоловіком.

"...Я нарешті купила собі заміський пентхаус, і повністю зайнята його благоустроєм... Це шикарний двоповерховий пентхаус, що складається із чотирьох кімнат і розташований у лісі за містом. До речі, купила я його ще перед Новим роком", - повідомила в інтерв‘ю "E-motion" Астаф'єва.

Цікаво, в якому такому лісі у заміській зоні Даша знайшла хмарочос. Адже пентхаусом прийнято називати елітне, розкішне й дороге житло на верхньому поверсі висотки.

Та й вартість житла модель-співачка називати не схотіла:


"Чесно, сума не така велика, як я собі до цього уявляла. Він коштує дешевше, ніж квартири в центрі. Я дуже довго на неї збирала: всі гроші, зароблені в модельній і музичній кар'єрі, відкладалися саме на квартиру".

Водночас, від ідеї купити квартиру у центрі Києва Даша зовсім не відмовляється.

"Я хочу купити маленьку квартиру в центрі, але трохи пізніше. Про неї ніхто не знатиме, туди я буду приходити сама й відпочивати від всіх", - пояснює вона.

Правда, ремонтом дівчина, зрозуміло, не сама займається.

"Ремонт вже доробляють будівельники, я їм іноді допомагаю. Нарешті знайшла з ними спільну мову, до цього все було складно. Ми дуже подружилися, вони завалюють мене безліччю порад, та я як господиня однаково роблю, як вважаю за потрібне", - сказала Даша.

Тож, за словами Даші, ремонт вже на фінішній прямій і зараз вона активно займається підбиранням штор, меблів і посуду.

"Я вдячна всім меблевим салонам за підтримку. Уявляєте, приходжу до них навіть без необхідних розмірів, а вони мені кажуть: "Ви беріть ці меблі, а якщо не підійдуть, ми все замінимо й привеземо нові", - потішилася Астаф'єва.

Новосілля ж як такого у Даші поки що не було. Правда. На день народження співачки усі подарунки були саме у квартиру: посуд, картини, різні статуетки.

До речі, як зізналася модель, живе вона не сама: "...До мене переїхав мій молодший брат Женя. Він допомагає мені в усіх питаннях, пов'язаних з ремонтом".

У брата Даші, за її словами, музична освіта, він барабанщик і зараз навчається. Як каже Астаф'єва, вона хоче, аби брат грав у якійсь групі й зробить усе від неї залежне, "щоб він десь грав, а поки що нехай вчиться".

Фото "E-motion" та Mamamusic

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів