Коханій Володі Кличка інколи муляє його зріст

12 жовтня 2010, 17:36

Голлівудська міні-зірка Хейден Пенетьєррі натякнула, що зріст її бойфренда боксера Володимира Кличка не надто зручний для поцілунків.

Закохані дали своє перше спільне інтерв‘ю німецькому виданню "Bild", пише "Сегодня". Під час інтерв‘ю, у якому пара відверто розповіла про знайомство, спільне проживання та поцілунки, зірки ніжно трималися за руку.

"Ми познайомилися в Америці на презентації книги. Я сказала: "Ви такий великий!" А він парирував: "А ви така маленька!" Після цього проговорили весь вечір", - згадує Пенетьєррі.

"Я запитав, чим вона займається, виявилося, Хейден акторка. І лише пізніше, на вечірці, я зрозумів, що вона справжня знаменитість. Усі фотографи бажали сфотографувати її. Без мене..," - додав боксер.


Нагадаємо, на минулорічних новорічних канікулах фотознімки Кличка з його новою подружкою-"Дюймовочкою" облетіли весь Інтернет.

"Тоді ще ми самі не задумувалися про наші стосунки. Але після тих публікацій визначилися для себе й інших: ми разом", - зізнався Володя. Нині ж взаємини пари, судячи з усього, впевнено просуваються до весілля.

"Хейден не просто красуня. Вона дуже тепла людина, з якою цікаво розмовляти і просто добре бути поруч", - запевняє один із найбажаніших наречених України.

"Я сказала: "Ви такий великий!" А він парирував: "А ви така маленька!"

"Я не відчуваю різниці у 13 років. За своїм світоглядом та інтелектом вона набагато старша. Чого лише варта боротьба Хейден за екологію! На цьому ґрунті вона навіть зустрічалася з Клінтоном й Обамою", - серйозно продовжує 34-річний Кличко.

Натомість різниця у зрості для пари - питання актуальне. Подеколи двометровий Володя і Хейден, чи зріст сягає лише 155 сантиметрів, відчувають деякі незручності... у спілкуванні.

"Гадаю, ми цілувалися б частіше, якби були одного зросту", - зауважила акторка. А Кличко при цьому додав, що в цьому плані ініціативу найчастіше бере на себе Хейден.

До речі, коли Володимир буває у Лос-Анджелесі, він все частіше зупиняється не в будинку Віталія, а у Пенетьєррі. Втім, про спільне житло пара поки не замислюється - в обох вистачає роз'їздів.

34-річному Кличку не заважає те, що Пенетьєррі - 21
А от різниця між 200 см і 155 см інколи ускладнює парі життя

А ще Хейден похвасталася журналістам фотографією свого нового собачки - суміші ріджбека та дворняжки. Знімок вона зберігає у своєму мобільному BlackBerry.

"Це Каала - мій найбільший скарб! Я її купила на вулиці у жінки, що з нею жебрала. Зараз вона у подруги у Нью-Йорку, оскільки в мене мають бути зйомки в Італії", - виправдалася дівчина Кличка.

Кажуть, нещодавно Хейден подарували вовченя

Фото "Bild" з "Сегодня", "Бліка", "Celebrity Gossip", "Just Jared", "E-motion"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів