Дружина Гусіна знову народила без нього

3 листопада 2010, 10:25

У сім‘ї українського футболіста і тренера футбольного клубу з Махачкали "Анжи" Андрія Гусіна з'явилася третя дитина. У вівторок рано вранці його дружина-дизайнерка Христини народила першу дочку.

"Я пишаюся своєю Христиною. Вона у мене молодець. Мені дуже пощастило з нею у житті. Не соромлюся це сказати. Вона нормально почувається. У ніч на вівторок прихопило, і о 4-ій ранку вона вже народила", - розповів Андрій Гусін "Сегодня".

Маля з'явилося на світ з вагою 3,6 кілограми і зі зростом у 55 сантиметрів. Ім'я дитині щасливі батьки поки не вигадали.

Гусіни стали багатодітними

"Ім'я у неї точно буде наше, а не англійське або американське. Мала така - шумить, кричить. З характером дівчинка. А у нашому житті без характеру не можна", - заявив Гусін.


Повідомляється також, що Андрій Гусін знову не зміг бути присутнім при пологах дружини.

Про вагітність Христини стало відомо у червні, а так вона виглядала ще у вересні цього року

"Це наша третя дитина, і знову у мить пологів мене нема в Києві. Хоча я дуже хотів бути присутнім особисто. Що поробиш, у мене робота в іншій країні", - побідкався Гусін.

"Втім, дві перші дитини, на пологах яких мене не було, виросли добрими пацанами. Тож це добра прикмета. А от приїду, і ми відзначимо день народження і Вані, і дочки", - додав футболіст.

У Гусіних народилася перша донька

До речі, якось у коментарях "JetSetter.ua" Христина ділилася, що їм би хотілося більше хлопчика, аніж дівчинку - мовляв, є досвід виховання:

"Я хочу хлопчика. У мене є досвід, мені буде легше і простіше, якщо буде хлопчик. Адже дівчинку балувати треба, а я такого не вмію. Я залізобетонна мама", - казала вона.

Христина Гусіна зі старшими синами Андрієм (праворуч) та Ванею (ліворуч)

А наостанок Гусін поділився своєю футбольною мрією:

"У принципі, гравцеву кар'єру я вже завершив. Але я пообіцяв зіграти один матч зі своїм старшим сином Андрієм. Йому 14. Він займається у школі "Динамо". Коли підросте, ми обов'язково проведемо одну гру разом. Цей матч відбудеться на найвищому рівні. В ідеалі - у збірній".

Нагадаємо, Гусіни уже виховують двох дітей: 14-річного Андрія та 7-річного Івана.

Фото "Delfi.ua", фото "Celeb" "ProUA", "JetSetter.ua", "Комсомольської правди в Україні"


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів