Українська правда

Астаф'єва захомутала коханця Ренати Літвінової

3 грудня 2010, 13:16
Астаф'єва захомутала коханця Ренати Літвінової

Співачці й моделі Даші Астаф'євій підфартило. Фігуристу зірку еротичних фотозйомок запросили на роль у кіно. Більше того, за сюжетом, у брюнетку закохується персонаж актора, який свого часу зіграв коханого харизматичної зірки російського кіно Ренати Літвінової.

Спробувати себе у якості актриси Астаф'єву запросили на знімальний майданчик фільму "Закохані у Київ". Цей романтичний альманах - український аналог проектів "Париж, я люблю тебе ", "Нью-Йорк, я люблю тебе".

Продюсер стрічки Володимир Хорунжий запросив солістку дуета "NikitA" на головну жіночу роль однієї з короткометражок про кохання.


  Астаф'єву запросили зіграти у короткометражці про кохання

Між іншим, партнером зірки "Плейбоя" по знімальному майданчику стали російські актори Ілля Ісаєв, який озвучив російський дубляж мультфільму "Мегамозок", та Олександр Яценко. Нагадаємо, останній зіграв одну з головних чоловічих ролей у фільмі Алєксєя Балабанова "Мені не боляче". Там партнеркою Яценка по кадру була колоритна Рената Літвінова.

За сюжетом короткометражки, у героїню Астаф'євої - киянку - закохується москвич, роль якого виконав Ісаєв.

Покинувши сім'ю у Москві, хлопець приїжджає до Києва, де зав'язує стосунки з героїнею Даші. Перешкодити персонажу Ісаєва зробити головну помилку в житті намагається рідний брат героя, якого зіграв Яценко. Втім, приїхавши на місце подій, герой Яценка сам по вуха закохується в Астаф'єву.

 Тепер Даша одна з закоханих у Київ
 Після еротики співачку-модель потягнуло на кіно-романтику

"Під час знімального процесу до мене підійшов режисер Артем і попросив мене просто бути органічною і нічого не грати - ні стерво, ні секс-богиню", - каже Астаф'єва.

"Але, зізнаюся, були миті, коли мені складно було переживати певні емоції на знімальному майданчику, тому я дуже вдячна акторам, своїм колегам по фільму, які допомагали мені домогтися потрібного результату", - додає Даша.

До речі, з невідомих причин зі сценарію викинули постільну сцену і сцену поцілунку за участю Астаф'євої.

А от постільну сцену з Астаф'євою зі сценарію викинули
 

Як повідомляє прес-служба Mamamusic, прем'єра фільму призначена на весну 2011 року.

Крім українського ринку, "Закохані в Київ" вийде у прокат у США, Європі, Азії та Латинській Америці. Також картину буде представлено на Канському фестивалі, кінофестивалях у Берліні, Монте-Карло і Лос-Анджелесі.

Партнером Даші по знімальному майданчику став Олександр Яценко (на фото)
 Кілька років тому Яценко зіграв коханого героїні Ренати Літвінової у картині Балабанова "Мені не боляче" 
 
 

Фото прес-служби Mamamusic та фото з сайту "RusKino"

Останні матеріали
Шпагат, ще й догори дриґом: Хижняк вразила ефектним трюком на турніку
Селебріті
Шпагат, ще й догори дриґом: Хижняк вразила ефектним трюком на турніку
Аби був завжди молодий: Мірошниченко показала, на яку процедуру краси вмовила чоловіка
Б'юті
"Аби був завжди молодий": Мірошниченко показала, на яку процедуру краси вмовила чоловіка
Завжди обирай себе: Сопонару у білосніжному міні без бретелей поспокушала ніжками у ванній та поміркувала про зцілення
Селебріті
"Завжди обирай себе": Сопонару у білосніжному міні без бретелей поспокушала ніжками у ванній та поміркувала про зцілення
Кейт дала поносити? Невістка Міддлтон засвітилася в такій же жилетці, як у неї
Фешн
Кейт дала поносити? Невістка Міддлтон засвітилася в такій же жилетці, як у неї
Все моє життя - кіно: переможниця Холостяка Надін у міні та панчішках покрасувалася на київських вулицях з нагоди 27-річчя
Селебріті
"Все моє життя - кіно": переможниця Холостяка Надін у міні та панчішках покрасувалася на київських вулицях з нагоди 27-річчя
Валевська в сукні кольору маджента попозувала на тлі ужгородських сакур
Селебріті
Валевська в сукні кольору маджента попозувала на тлі ужгородських сакур
Буяння паєток: Лонгорія, Хілтон і дружина Хенкса вигуляли блискучі луки на гала-вечір у Музеї мистецтв
Селебріті
Буяння паєток: Лонгорія, Хілтон і дружина Хенкса вигуляли блискучі луки на гала-вечір у Музеї мистецтв
Україна з горя почорніла: Жадан і Собаки на шоу Кароль переспівали рок-н-рольний хіт 90-х. Відео
Селебріті
"Україна з горя почорніла": Жадан і Собаки на шоу Кароль переспівали рок-н-рольний хіт 90-х. Відео
Більше матеріалів