Дружину Бадоєва не хвилюють чутки про його стосунки з чоловіками

13 грудня 2010, 15:19

Дружина кліпмейкера Алана Бадоєва Жанна якщо і з'являється на тусовках, то зазвичай без чоловіка. Компанію їй частенько складає вірна подружка тусовщиця Маша Фокіна.

Натомість у ЗМІ дедалі частіше з'являються натяки про нетрадиційну орієнтацію самого Бадоєва.

Про ставлення до цих чуток, а також про атмосферу у сім'ї Жанна розповіла в інтерв'ю "E-motion".

"Дітей бачу частіше, ніж чоловіка. Алан от нещодавно повернувся з Москви. Звісно, хотілося б бачити рідних людей частіше, але, на жаль, не завжди так виходить", - зізналася Жанна.


Жанна Бадоєва бачить чоловіка вкрай рідко

Та, схоже, дружина кліпмейкера не надто страждає від нестачі уваги з боку коханого. Мовляв, знала, за кого виходила заміж.

"Коли я виходила заміж, я чудово розуміла, за кого я виходжу, і яке життя на мене чекає. Алан - це не випадковий вибір, до того як одружитися, ми знали одне одного 10 років. Тому те, що ми бачимося рідко, аж ніяк не позначається на стосунках. У нас все добре", - поспішила запевнити Бадоєва.

Жанна запевняє, що знала за кого вийшла заміж

А на закид, що їхній шлюб можна назвати фіктивним, Жанна зауважила:

"Ні, що ви. Я просто добре знаю, що таке бути дружиною режисера. Як я можу вимагати, кричати: "Будь зі мною, а не на роботі. Який ти негідник!" Це дурниці!".

До слова, жіночка й сама частенько пропадає на роботі. Адже вона працює креативним продюсером на телебаченні та готується стати телеведучою.

Бадоєва не кричить на коханого через роботу

"Коли в мене якийсь проект, я навіть не знаю, де мої діти, та що ж поробиш, така робота", - пояснила Жанна.

Так само у дружини кліпмейкера немає часу й на те, щоб розібратися з чутками про нетрадиційні схильності чоловіка.

"Я не реагую на подібні чутки, жовта преса на те й існує. А надто що я її ніколи не читаю і не слухаю. Мені вистачає своїх питань, завдань і цілей у житті. Немає часу, щоб звертати увагу на дурниці", - зауважила Бадоєва, додавши, що у них з Аланом все гаразд.

Чутки про нетрадиційну орієтнацію Алана Жанну не надто хвилюють

Нагадаємо, Жанна з чоловіком виховують сина і доньку. За словами жінки, усі свята вони намагаються відзначати у колі сім'ї. І Новий рік - не виняток.

"Цього року, на щастя чи на жаль, Новий рік відзначатимемо в Америці. Ми там будемо працювати, до нас туди приїдуть діти", - наостанок поділилася планами дружина Бадоєва.

Фото "Дусі", "E-motion", "Гламурчика" та i-muz.ru

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів