Астаф‘єва валялася з подругою у ліжку і хотіла всім догодити

5 січня 2011, 14:42

Солістка групи "NikitA" і модель еротичних журналів Даша Астаф‘єва розповіла, як зустріла Новий рік у Москві і чого боялася малою.

За словами співачки, вона з дитинства обожнює свято Нового року.

"Я люблю зиму. Вона у мене асоціюється з дитинством. Пам'ятаю, як після школи ми грали в сніжки, і батьки мене лаяли, що я багато часу проводжу надворі, хвилювалися, щоб я не замерзла. Пригадую, як ми з друзями ліпили зі снігу цілі снігові міста, де я була королевою!", - розповідає Даша "E-motion".

У дитинстві Астаф‘єва була королевою снігового міста

"Та з першим снігом я чекала приходу Нового року! А 31 грудня я не відходила від вікна - чекала приходу Діда Мороза з подарунками", - ділиться спогадами перша краля українського шобізу.


До речі, малою Даша навіть листи Дідові Морозу писала.

"Я була дуже слухняною дівчинкою, а під Новий рік намагалася, щоб до мене взагалі жодних претензій не було", - каже вона.

Даша запевняє, що була слухняною дівчинкою

За словами жінки, мама постійно їй казала, що всі подарунки Дід Мороз віддасть іншим діткам, а неслухняним не принесе нічого.

"Я щосили намагалася усім догодити, бо боялася, що діти можуть засміяти мене, якщо Дідусь до мене не прийде", - зізнається Астаф‘єва.

Напевне, у 2010-му році Даша жодних суттєвих капостей не накоїла. Адже подарунків вона отримала цілу купу.

Малою Астаф‘єва щосили намагалася усім догодити. Чоловікам вона догоджає і досі

"Цього року мене просто задарували подарунками. Я навіть не очікувала такої кількості потрібних речей. Взагалі я не люблю усілякі непотрібні дрібнички. Мені подобається, коли речі приносять користь", - пояснює підопічна продюсера Юрія Нікітіна.

"Моя напарниця по групі Юля Кавтарадзе подарувала мені кілька дизайнерських штучок для моєї нової квартири. Дуже багато хто знає, що я люблю живопис, тому вдячна друзям за кілька шикарних полотен", - розчулюється співачка.

На Новий рік і Даші догодили - зокрема, її напарниця Юля Кавтарадзе

До слова, саме з Юлею чорнявка і зустріла Новий рік. Спершу дівчата виступили в одному з московських клубів, а тоді вирушили на закритий прийом до друзів.

А от перший день нового 2011-го року Даша і Юля валялися в ліжку.

"Першого числа ми ще відсипалися й милувалися шикарним видом з вікна нашого готелю на Москву. Замовили собі в номер кілька десертів і шампанське, дивилися старі добрі радянські фільми", - розповідає красуня.

Фото з сайтів "E-motion", "Блік" та "Багнет"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів