Лобода в Ізраїлі розважалася з видрами і бойфрендом

19 січня 2011, 12:23

Співачка Світлана Лобода на новорічно-різдвяних канікулах їла, молилася і любила в Ізраїлі.

На Святу землю співачка, кажуть, втекла відпочити від чуток про власну вагітність. Нагадаємо, вже кілька місяців Світлана, за версією деяких ЗМІ, чекає на маля.

Тож в Ізраїль губастенька екс-"ВІА-Гра" чкурнула у товаристві мами, молодшої сестри Оксани та подружки дизайнера Лілії Літковської.

За інформацією "Комсомольської правди в Україні", супроводжував жіноче царство бойфренд Лободи танцюрист Андрій Цар.


Представниця України на "Євробаченні-2009" Світлана Лобода "втікла від вагітності" в Ізраїль

Оселилася уся компанія у маленькому затишному готельчику в старовинному кварталі Тель-Авіва.

Українські туристи не гаяли можливості та майже щодня їздили на екскурсії. Насамперед Лобода і Ко відвідали Єрусалим, де біля Стіни Плачу загадали свої бажання.

"Для цього треба написати своє бажання на аркуші паперу і просунути у щілинку між каменів стіни і, помолившись, загадати бажання. Кажуть, ці бажання обов'язково збудуться, адже Стіна Плачу - символ Віри і Надії", - пояснює Свєта.

Екс-"ВІА-Гра" загадувала бажання

Спіткала Лободу та її супутників й митна пригода. У священному місті Віфлеємі, де, за переказами, на світ з'явився Христос, мандрівники ледве не застрягли. Забувши, що Віфлеєм знаходиться на території автономної Палестини, Свєта з близькими вирушили туди без паспортів. Це вилилося для українців у скандал на кордоні.

Страшна, на думку "Алібі", Свєта відзначилася закордоном паспортним скандалом

А під час поїздки на берег річки Йордан, у якій хрестили Ісуса, Лободі з друзями не пощастило з погодою.

"Мама і сестричка скупалися у священній річці, а я не стала - була застуджена, до того ж йшов дощ, і було досить прохолодно. Зате в Йордані водяться видри! Я розважалася тим, що годувала їх з рук", - розповідає співачка.

Замість купатися в Йордані Світлана бавилася з видрами

У самому Тель-Авіві, Світлана з компанією відвідали місцевий зоопарк-сафарі та вибрали картини ізраїльських художників у Старому Місті. окрім того, вони щовечора здійснювали "паломництва" на берег Мертвого моря, де пили вино і дихали морським повітрям.

Фото з сайту "ТСН"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів