Астаф'єва любить сексуальні ямочки і не хоче бути секс-символом

3 лютого 2011, 11:59

Даша Астаф'єва попри сотні відвертих фото і масу компліментів від чоловіків секс-символом себе називати не любить. Брюнетко останнім часом посерйознішала і взялася говорити про вічне й добре. Втім, не вказати на найпривабливішу частину свого тіла Даша так і не змогла.

Так, на питання "Бліка", яку частину свого тіла солістка дуету "NikitA" вважає найпривабливішою, Астаф‘єва відповіла:

"Я дуже люблю, коли відкрита спина і проглядається хребет з сексуальними ямочками на попереку".

За своїм тілом Даша, яка час від часу балується еротичними фото, доглядає не надто прискіпливо.


"Салони краси відвідую раз на тиждень і за потреби. А ось солярій - табу. Я люблю світлий відтінок шкіри і вважаю прийнятною лише природну літню засмагу", - зауважила вона.

Астаф'єва вважає, що найпривабливіше у ній - ямочки на попереку

При цьому улюблена косметична процедура дівчини - масаж з ароматичними олійками. А щоранку Астаф'єва бадьорить своє тіло водою.

"Кожен ранок починається з того, що я даю відстрочку своєму будильнику на півгодини, і коли розумію, що готова встати, роблю це, як солдат: випиваю стакан води, приймаю контрастний душ, з'їдаю легкий овочевий салат власного приготування і, доки горить сірник - вдягаю вбрання", - відзвітувала модель-співачка.

"Контрастний душ, як я вже говорила, і обов'язкова ранкова програма - вмиваюся косметичною олійкою, протираю обличчя замороженим тоніком, наношу крем для очей і крем для обличчя. Але найголовніше - намагаюся бути завжди у доброму гуморі і займатися спортом, дуже люблю тайський бокс", - додала Даша.

Для обличчя у Даші є обов'язкова ранкова програма

А от до титулу секс-символа Астаф'єва, за її зізнанням, ставиться з іронією:

"Для мене поняття "секс-символ" можна віднести до якоїсь речі, але не до людини. У мене цей титул не викликає нічого, окрім іронії. Для будь-якої людини набагато важливіше заслужити визнання вчинками та добрими справами, а не просто тим, що тебе вважають секс-символом", - завела нову пісню красуня з обкладинки.

Як стверджує підопічна продюсера Юрія Нікітіна, вона ніколи не мріяла про це і ніколи серйозно не замислювалася.

"Але зараз кожна друга вважає себе секс-символом. Дівчата гадають, що секс-символ - та, яка їздить на дорогій машині, мешкає у престижному районі, у якої прикраси з останньої колекції", - буркотить Даша.

Титул секс-символа викликає у модельки іронію

Сама ж вона у підлітковому віці мріяла про те, щоб люди її поважали за вчинки, а вона дарувала їм гарні емоції.

"Не хочу, щоб мене сприймали, як цукерку у гарній обгортці. Набагато важливіше бути корисною іншій людині, ніж вважатися першою красунею", - виголосила ледь не як своє нове кредо Астаф‘єва.

У той же час для секс-символа - чоловіка у Даші є свої вимоги.

"Він має бути джентльменом. Усвідомлення цього приходить з віком. Ще рік тому я могла б назвати мільйон якостей, а зараз розумію, що найголовніше, щоб чоловік був джентльменом", - резюмувала Астаф‘єва, яка до цього дійшла, варто думати, на "власному гіркому досвіді".

Даша в образі Анджеліни Джолі/Лари Крофт

Фото студії Retro Atelier, а також фото "XXL мужской размер"

Приєднуйтесь до дискусії
Останні матеріали
Більше матеріалів