Цимбалюк розповіла, як кінь облизав їй живіт

8 лютого 2011, 15:16

"Міс Україна-Всесвіт 2006" Інна Цимбалюк чимало вільного часу проводить на київському іподромі на ВДНГ. Ось і минулого вікенду дівчина туди попрямувала. Там Цимбалюк каталася верхи на Гоші та розповідала про історію своїх стосунків з кіньми.

На іподромі інструктор вивела до Цимбалюк добротного високого коня чорної масті на прізвисько Гоша. Інна з легкістю стрибнула на скакуна і перекинулася з ним слівцем: "Який же ти в мене красень. Я на тобі весь час зігріваюсь!"

Як з‘ясувалося, Цимбалюк вже близько року катається лише на Гоші й встигла добре його пізнати, пише "Блік". Без зайвих розминок Інна відбула двогодинну їзду риссю по засніженому полю.

Цимбалюк обожнює бути верхи

Гоша радів господині, а коли бачив, що його знімають, так само як і Інна, починав позувати, підтискаючи передню ногу.


"Ви знаєте, коні дуже розслаблюють і навіть знімають стрес. А ще це корисно для здоров'я, особливо жіночого - катання на конях допомагає віднайти гарну поставу. Але тільки, якщо їздити риссю, а не галопом", - сидячи на коні, зауважила телеведуча й модель.

Всі дві години Інна трималася у сідлі впевнено і не подавала ознак страху. Цимбалюк впевнена, що головне у верховій їзді - не нервувати, адже коні все відчувають, бути ніжними й лагідними.

Накатавшись вдосталь, українська красуня віддячила Гоші гарною плиткою чорного шоколаду: "Красунчику мій, ти заслужив винагороду. Зараз я тобі дам ще й цукорочку. Я знаю, ти його любиш!" А після годування Інна мило чмокнула Гошу в писок і відвела його до стайні.

"Пригадую, любов до конячок у мене відтоді, коли батьки на 4 роки подарували мені дерев'яну конячку-гойдалку. Я обожнювала на ній сидіти! Вона була однією з моїх улюблених іграшок", - зізналася дівчина.

Між тим, Цимбалюк вже випало відчути на собі темпераментність коней.

Після конячки-гойдалки Гоша - перший Іннин улюбленець

"Колись я поїхала разом з друзями на іподром, і до нас вивели високого гарного коня. А це було літо, відповідно я була одягнена в короткий топ", - сміючись, згадує модель.

"Мене не попередили про те, що саме до цього коня не можна підходити з оголеним животом. І щойно я наблизилася до нього, він різко, але дуже ніжно лизнув мене у живіт! Інструктор сказав, що таким чином він заграє. Було дуже кумедно! " - каже Цимбалюк.

Після цього випадку на зустріч з кіньми Цимбалюк намагається вбиратися у речі, які максимально закривають всі частини її тіла.

Він, кінь, мене лизнув!

Фото "Бліка" та "Дусі"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів