Влад Яма оголив мускулатуру і заліз під тачку

11 лютого 2011, 11:27

Жіночим тілом на сторінках жовтої преси нікого не здивуєш. А от коли своїми м‘язами починає грати спітнілий замащений мастилами красень - інтрига загострюється.

Хореограф Влад Яма свого часу завоював симпатії жіночої аудиторії як партнер співачки Наталі Могилевської по шоу-проекту "Танці з зірками". І якщо тоді Владу доводилося пітніти на паркеті під час виконання складних па, тепер йому досить прикинутися автомеханіком.

Влад Яма взяв участь у фотосесії журналу "Loaded". Спеціально для зйомки Владислав буцімто готував дрифтову тачку до нового сезону. Нагадаємо, дрифтинг - екстремальний вид автомобільного спорту.

Влад Яма прикинувся автомеханіком

Між іншим, за словами Ями, щось спільне між танцями і дрифтингом таки є.


"Так, звісно, на жаль, з дрифтингом я ознайомився зовсім нещодавно, але погоджуся, що подібності є. Танець і дрифтинг - дуже видовищні речі, завжди після перегляду і першого, і другого хочеться встати і спробувати повторити", - каже Влад.

І байдуже, що руки до машини не стоять - зате який імпозантний мужчина!

До речі, як зізнався Яма, насправді йому ніколи не випадало колупатися під автомобілем:

"Під машиною - ні. Я завжди обслуговуюся на станціях виробника свого автомобіля. Зрідка, коли є вільна хвилинка, можу поцікавитися про ту чи іншу запчастину, але ніколи не ліз самостійно лагодити машину".

Між тим, Яма запевнив, що як не з автомобілями, то з жінками він вміє поводитися непогано.

"З дівчатами! Хах ... з дівчатами я спілкуюся з 7 років, відтоді як почав займатися танцями. За дівчатами ходити вмію, скарг ніби як не було, але напевно краще це питання поставити самим дівчатам, які знайомі зі мною", - зауважив танцюрист-красунчик.

До речі, як нагадав Яма, у нього є свої школи танцю у таких містах як Київ, Запоріжжя, Харків, Донецьк, Івано-Франківськ та Одеса.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів