Каменських вийде заміж і стане, як Тимошенко

14 лютого 2011, 17:22

Співачка Настя Каменських заявила, що перефарбується у білявку, коли заміж вийде. А поки що зірку влаштовує колір і структура її волосся. Хоча колега репера Потапа й визнає, що фігурка у неї не надто тендітна, але іншим жінкам вона не заздрить.

Передусім Каменських запевнила, що доглядати за її шевелюрою не так вже й складно.

"Насправді доглядати за мої волоссям - не проблема! Мию голову зазвичай раз на два дні, потім укладаю волосся за допомогою гелю, на це я витрачаю всього хвилин з п'ять, а розчісую його взагалі раз на добу", - запевнила Настя "Блік".

Втім, як визнає співачка, у дитинстві вона постійно мріяла випрямити своє волосся.


"...Обрізала його коротше, могла зробити "ульотну" стрижку. А зараз, слава Богові, мені не потрібно нічого витягувати - пасма лягають так, як я хочу. І з зачісками можна пофантазувати", - веде далі 23-річна дівчина.

У дитинстві Каменських "знущалася" над своїм волоссям

І якщо із зачісками Каменських експериментувати ладна, щось вигадувати із кольором волосся вона поки не готова.

"Поки я перебуваю на сцені, то змінюватися не збираюся. У майбутньому я, може, і захочу змін", - припустила вона.

А потім Каменських зробила заяву:

"На сьогоднішній день я вирішила: коли вийду заміж - перефарбуюся у блондинку! А поки що волосся у мене натуральне - і колір, і кучері. Зрідка можу зробити собі мелірування та пофарбувати у світлий тон кілька пасм волосся, але це не дуже помітно оточуючим".

Каменських: "Я вирішила: коли вийду заміж - перефарбуюся у блондинку!"

Втім, особливу увагу Настя приділяє не лише волоссю. Засмага - ось її козир. Відповідно, до соляріїв співачка як не крути ходить.

"Так! Знаю, що ультрафіолет може шкідливо впливати на шкіру, тому намагаюся не переборщити. Але й повністю відмовитися від засмаги теж не можу - коли бачу себе білою, то у мене починається істерика", - зізналася артистка.

Між тим, комплексів стосовно власної зовнішності, як запевнила Настя, у неї не спостерігається:

"Раніше - так. Я ж завжди була величенькою дівчинкою. І річ навіть не у повноті, а у високому зрості. Взагалі, багато що залежить від коханого чоловіка, який зустрічається з тобою. А оскільки зараз мені вистачає чоловічої уваги, то я перестала комплексувати".

У Насті комплексів стосовно зовнішності немає

Та й фігурам інших дівчат Настя з параметрами 97-65-97 не заздрить.

"Навпаки - дуже люблю дивитися на гарних жінок. Мені подобається жіноче тіло, у мене ніколи немає заздрості. Я захоплююся і кажу: "Боже мій, яка гарна дівчинка!", - сказала вона.

І хоча жіноча краса викликає у Каменських замилування, таких почуттів співачка не має у питанні жіночої дружби. У неї дівчина просто не вірить:

"Не вірю! Її просто не існує! У мене є сестра, але вона більше ніж подруга, тому що ми перевірені часом, а всі інші - товариші і знайомі".

У жіночу дружбу Настя не вірить

За словами Каменських, у неї було дуже багато ситуацій, пов'язаних з жіночою дружбою, тому це не розчарування, а висновок. Відповідно, тепер Настя намагається бути обережною. "Я досить сентиментальна людина, і мені не хочеться постійно переживати", - резюмувала вона.

Фото "Secret Service", "Звезды.ру", shoefaces та з "Бліка"


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів