Вінницька живе з чоловіком не спеціально і часто з ним свариться

15 лютого 2011, 14:03

Одна з перших солісток гурту "ВІА Гра" Альона Вінницька та її чоловік музикант Сергій Большой разом вже 17 років. Як запевняє пара, вони часто сваряться і взагалі не ідеальні, але лишаються разом зовсім не через "обязаловку".

"Ну так, ми живемо разом, чесно кажучи, не спеціально (посміхається). Поки ми одне одному цікаві, будемо разом", - сказала Альона Вінницька "Комсомольській правді в Україні".

"Тобто, це не якесь штучне збереження сім‘ї заради того, щоб людям подобатися. Це не шаблон або стандарт, чи радянська "обязаловка" - сім'ю потрібно зберегти за будь-яку ціну. Ні, просто нам комфортно разом", - додала співачка.

Вінницькій комфортно з чоловіком - от і живуть

Втім, ідеальною сімейною парою українського шоу-бізнесу подружжя себе начебто і не вважає.


"Я вважаю, що навряд чи ідеальною, тому що нести ідеалізм досить складно. Але тривалість нашого спільного життя свідчить про це", - сміється чоловік Альони Сергій Большой.

А починалося у подружжя все "класично", як каже Сергій:

"Все було класично, нам було по вісімнадцять років. Я дуже старався сподобається Альоні, і у мене вийшло".

Сергій Большой старався-старався і достарався

Як каже чоловік, не існує якихось особливих рецептів для того, аби довго зберігати стосунки. Каже, тут мають бути любов і повага, спільний інтерес, знання і розуміння життя, оточуючих.

А от на питання, чи часто свариться пара, подружжя одноголосно відповіло: "Так". Миряться ж, за словами Большого, важче, ніж сваряться.

"Процес примирення відбувається важко, правда. Ми весь час стикаємося лобами і ніхто не хоче визнати свою провину. Але потім виявляється, що істинна завжди десь посередині і, слава Богу, ми це знаємо. Може, кожен із нас залишається при своїй думці, але, все-таки процес примирення відбувається ", - сказала Вінницька.

У питанні "хто в сім'ї головний" артисти ролі вже розподілили.

"Ну, я скажу так:" Чоловік - голова, а жінка - шия ", - сказав Большой.

Мириться парочка важче, ніж свариться

"Так воно і є", - підтвердила його дружина-співачка.

"У нас ніхто не стоїть коло плити. Ми взагалі харчуємося за принципом - хто де встиг. У нас немає такого, що я зобов'язана щось приготувати за будь-яку ціну, обов'язково. Сніданки Сергій навчився готувати для себе сам, слава Богові. А якщо у мене є якесь натхнення або вільний час, я можу приготувати вечерю", - пояснила Вінницька.

"Але за світло плачу я!" - додав її коханий.

У вільний від роботи час, за словами Альони, пара відпочиває уві сні.

"По різному, насправді. Коли немає можливості тривалого відпочинку, то ми спимо. Намагаємося нічого не робити. А у відпустку їздимо до Європи", - сказав Сергій.

Тим більше, що спільне захоплення пари, за словами Большого, - подорожі.

"Головне наше захоплення - це робота, вона ж і хобі", - поправила чоловіка Альона.

Вінницька заради чоловіка коло плити цілодобово не стоїть

І, як запевнило подружжя. набриднути одне одному вони не встигають.

"Навпаки, ми дуже рідко бачимося тому, що, приміром, Сергій їде зранку у своїх справах. Він, в основному, в офісі вирішує якісь питання, постійно на зустрічах. Я ж у цей час або вдома, або на зйомках, або в студії звукозапису, на репетиціях. У мене - інша сфера відповідальності. Разом хіба що на гастролях. Сергій щодня сидить допізна на роботі. І взагалі, його улюблена фраза: "Я у справах", - розсміялася Вінницька.

А сімейні свята пара святкує, як зауважила співачка, традиційно.

"Ми намагаємося зберегти цю культуру, хоча нам дуже складно це робити. Робота така. Колись сім'я Сергія внесла традицію сімейних посиденьок у наше життя. Обов'язковим стало значущі свята святкувати у сімейному колі, коли можна зібратися, поговорити з батьками", - розповідає Альона.

"Але в нашому житті все рідше і рідше знаходиться місце цьому, оскільки для артиста свята - це робота. Якщо у нас виходить, ми намагаємося відзначати урочистості вдома. Приготувати щось домашнє, запросити гостей. Ті ж дні народження воліємо святкувати вдома", - додала вона.

Фото з офіційного сайту Вінницької, фото "Viva! Укрина", "Газеты по-киевски", "E-motion"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів