Розинська подоїла корову і знає, що робити з голодним чоловіком

22 лютого 2011, 16:03

Сумно білявці Наталі Розинській на українському телебаченні. Надумала жіночка податися овочі вирощувати. А заразом Розіта поради з догляду за голодними чоловіками роздала.

Розинська коханих чоловіків радить годувати афродизіаками і напувати червоним вином, пише "Gazeta.ua".

"Уявіть собі, приходить голодний чоловік з роботи, а тут на тарілці манго, фініки, полуниця, мигдаль, чорний і молочний шоколад та сир", - повчає Наталя недосвідчених молодиць.

Далі в меню для чоловіка, за версією Розинської, - ванна із пінкою та пелюстками троянд.


Розинська знає, що робити з голодним чоловіком

"До речі, розповім як правильно готувати таку ванну. Обриваємо пелюстки з троянд, які подарував коханий чоловік. Кидаємо їх у ванну і примовляємо: яка ця пелюстка гарна, нехай і наше життя буде таким красивим, як і наша троянда. Нехай наше кохання буде таким ніжним, як ці пелюстки", - вчить приворожувати піну у ванній Розіта.

До слова, імовірно, що всілякі манго-фініки-полуницю Наталя вирощуватиме самотужки, у теплицях.

"Недавно була в селі у своїх друзів. Доїла там корову, бігала за курками. Насправді в селі б не жила. Але в мене є ділянка під Києвом. Хочу збудувати там будинок і зробити теплиці, де вирощуватиму гламурні дорогі продукти. Такі, як спаржа, наприклад. І все на органічних добривах", - повідомила свої плани майбутня городниця.

"Недавно була в селі у своїх друзів. Доїла там корову, бігала за курками"

Собівартість таких продуктів, як впевнена Наталя, виходить невелика. Але для певності, телеведуча хоче пройти курси організації бізнесу, щоб написати бізнес-план.

Фото "Дусі"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів