Як Віктора Ющенка кусали, а він різав і ледь не плакав

28 березня 2011, 10:27

Мати екс-президента Віктора Ющенка не цікавило, ким хоче бути її син, а батько прививав йому любов до бджіл із малку.

Про те, як Ющенка кусали бджоли, а також про таланти екс-глави держави в ефірі телеканалу "Інтер" розповів його брат депутат від НУНС Петро Ющенко, пише "Gazeta.ua".

"У років 6-7 тато подарував йому вуличок. Він там завжди у нас за хатою жив. Скільки бджіл його перекусало, скільки вони з татом возили їх на поля, в ліси на мотоциклі", - розповів про брата Петро Ющенко.

Перший вулик Ющенку подарував батько, коли йому було 6-7 років

За словами найближчого родича, Віктор Андрійович також завжди захоплювався краєвидами, сільськими пейзажами та всім суто українським.


"Його це дуже втягувало й інтригувало. Якщо це коні, то кінь український. Пам'ятаю, що він різав по дереву. Весь у пилюці, ріже, вибиває - довго цим займався. Якби все, що я назвав, він вибрав своєю професією, то був би там майстром екстра-класу", - вважає брат екс-президента.

За словами Петра Ющенка, його брат міг стати істориком, а не економістом.

"Карта лягла, що треба іти в економічний вуз. Батьки переконували, що закінчиш історичний, приїдеш у Гринівку і викладатимеш її. Пам'ятаю, як він тоді ледь не плакав, коли говорив, що йому треба бути бухгалтером", - зізнається Петро Ющенко.

Ющенко міг бути і пасічником, і різьбярем по дереву

"У 1985 році він працював у банку "Ульянівка". Приїхала комісія з Києва, взяли якісь показники, статистику, а відділення у відмінниках. З'явилася пропозиція іти заступником в область чи заступником начальника управління у Києві. Він вибрав останнє", - додає нунсівець.

Втім, і сам Віктор Ющенко сказав, що не хотів бути бухгалтером.

"Це робота мами. У неї був такий план: у нашому селі працювала у колгоспі головним бухгалтером людина з хутора. Йому тоді було 65 років. Мама порахувала, що головбух іде на пенсію, тому "ти, Вітя, повинен стати бухгалтером". Через 4 роки буде вакансія", - розповів сам екс-президент.

За словами Віктора Андрійовича, його матір не цікавило, ким хоче стати її син.

Ющенко: "Мама навіть не питала, ким я хочу бути"

"Вона хотіла, щоб хтось з синів залишився при ній. Мама навіть не питала, ким я хочу бути. Я хотів стати або істориком, або археологом, пілотом як усі, космонавтом. Якщо серйозно, то тяготів до гуманітарних наук", - резюмував Віктор Ющенко.

Фото PHL, фото Михайла Марківа (прес-служба президента), "Дусі" та "Сегодня"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів