Могилевська хотіла ефекту зубочистки між ногами

28 березня 2011, 17:13

Засвітившись днями на Українському тижні моди, співачка Наталя Могилевська продемонструвала свою неприродню для березня засмагу. Як зізналася зірка, засмага у неї досить специфічна і отримана досить екстремальним чином.

Про те, як після Лос-Анджелесу Могилевська відпочила у Таїланді співачка розповіла у недільному ефірі "Світського життя".

За словами Наташі, засмагла вона сильно не навмисно.

"Я не робила це спеціально, я просто каталася на мотоциклі досить багато. І якби у мене була більш відверта сукня, ти б зрозуміла, що засмага насправді... (сміється) досить специфічна. Це засмага мотоцикліста", - весело зізналася Могилевська телеведучій Катерині Осадчій.


У Могилевської під сукнею засмага мотоцикліста

Виявляється, що попри страх і через силу Наталя змушена була опанувати мистецтвом мотоїзди.

"Коли всі мої друзі, які їздили зі мною відпочивати (у тому числі дівчата), сіли - хто на мотобайк, хто на мотоцикл, і здали джипи, взяті у прокат, та вирішили отаким от чином подорожувати щодня на новий пляж, я дуже не хотіла, мені було дуже лячно", - запевнила артистка.

"Я сказала: знайдіть мені найменший, найлегший (мотоцикл), який буде наче зубочистка між ногами... ну в сенсі по вазі", - сміється Могилевська, розповідаючи про свій мотодосвід.

Наташа хотіла мотоцикл - маленький, наче зубочистка між ногами

"Мені знайшли такий. І, я кажу, я коли їхала, мені було дуже страшно - кожну секунду і до найостаннішого дня. Скільки я їхала, стільки ж мені було страшно", - запевнила співачка.

Тоді як попри страх Могилевська на мотоциклі каталася, на еротично-сексуальні розваги вона все ж не зважилася.

"На тому острові, де була я, немає жодних сексуальних розваг. Хоча років 5 тому у Бангкоку я відвідала подібне шоу. Вдруге - не готова. Я запам‘ятала все, що там побачила: куди, звідки і що кладуть, а тоді висовують... Це, звісно, дуже ризиковано, дуже цікаво, дуже екстримально, але дякую, я більше якось не готова", - зазначила Могилевська.

Цього разу обійшлося без сексуальних розваг

Фото "E-motion", FCA, фото прес-служби Дмитриченка, а також фото Main People на титулці

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів