Цимбалюк зізналася у "плагіатуванні" Гапчинської

14 квітня 2011, 16:14

"Міс Україна-Всесвіт-2006" Інна Цимбалюк відкрила у собі "новий талант". Відтепер Інна надумала стати художницею. Причому тренуватися у малярстві Цимбалюк почала з легкого "плагіату".

Як зізнається сама Інна в інтерв‘ю "E-motion", розвиток її "таланту" розпочався з копіювання картин української художниці Євгенії Гапчинської.

"Як раз зараз пробую себе в ролі художниці... Так, у мене нове хобі. Просто з'явилося натхнення, тим більше, я раніше теж захоплювалася малюванням. На мене вплинула медитативна музика, яку я зараз багато слухаю. Мені зовсім не хотілося нікуди ходити, хотілося тільки малювати", - розповіла тусовщиця, яка нині на вечірках з‘являється рідше, ніж раніше.

Цимбалюк вирішила стати художницею і дуже з цього тішиться

А почалося усе із забаганки прикрасити спальню.


"Я дуже хотіла намалювати велику картину, яку я змогла б повісити над ліжком. Зізнаюся, перші роботи, які я малювала - це перемальовані картини Гапчинської. Мені соромно, але це правда", - запевнила Цимбалюк.

Попри сором, у домашній колекції Інни таки накопичилося трохи такого переосмисленого "плагіату".

Для початку Цимбалюк копіювала картини художниці Євгенії Гапчинської

"Мені дуже імпонують її роботи. Після однієї перемальовані картини у мене з'явилася ідея малювати її "пупсиків" в якихось інших образах, які я вигадала сама. Вони в мене займалися спортом, гуляли, загалом, все, що мені спадало на думку, я все переносила на полотно", - пояснила міска.

Та зупинитися на безневинних варіаціях пупсиків Цимбалюк не схотіла.

Цимбалюк запозичила пупсиків Гапчинської для власних малюнків

"Коли я намалювала п'ять картин у стилі Гапчинської, зрозуміла, що набила руку, і можу малювати щось інше. Я взялася малювати дуже серйозну картину з доволі інтимною сценою, де цілуються люди. Чесно кажучи, я сама собі дивувалася, як у мене могло так гарно вийти", - самовпевнено зауважила жінка.

Причому Інна вже встигла показати свої картини професійним художникам - на оцінку. Останні, модель заохотили, тож пензля з рук Інни тепер вже не забереш.

"Я буду продовжувати малювати, мені цікаво, якого рівня майстерності я зможу досягти у цій справі", - заявила тусовщиця.

Фото "E-motion"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів