Янукович надихнув Мухарського на "Гопуню і Повійку"

19 квітня 2011, 15:44

Чоловік телеведучої Сніжани Єгорової і лідер гурту "Коні Айленд" Антін Мухарський готує до виходу новий анімаційний серіал "Умикни Україну (Гопуня та Повійка)".

Про нові вигадки шоумена у стилі сільський гламур пише "Gazeta.ua" із посиланням на сайт Антіна Мухарського

"Гопуня та Повійка - головні герої віртуального анімаційного серіалу "Умикни Україну". Їхні дітки - Спритко та Гарнюня мали презентувати Україну у світі, але злі дядьки і тьотьки сказали, що вони схожі на дебілів-ембіцилів, і зараз вихід в світ рекламної кампанії з поліпшення іміджу України під загрозою зриву", - розповідає фабулу мультику Мухарський.

Мухарський запустить серіал про Гопуню і Повійку

"Проте батьки вирішили помститися за страждання дітей і відтепер Гопуня і Повійка виходять на тропу презентації України у світі. Злі дядьки і тьотьки, стережіться! Коли за справу беруться Гопуня і Повійка - усім рано чи пізно прийде п***ць!!!" - наголосив Антін у презентаційній брошурі мультику.


"Неформальні лідери нації, неофіційні символи ЄВРО 2012, найактивніша частина українського суспільства - супер-малі підприємці оголошують війну брехливим політикам, корумпованому чиновництву, облудливим запроданцям Сходу та Заходу, і всім тим, хто зазіхає на духовну зрілість та територіальну цілісність нашої країни!" - підкреслив шоумен.

Далі у брошурі йдеться:

"Правда, Правда і нічого окрім Правди про Україну світ не дізнається! Нам нема чого стидатися - ми є загальновизнаними світовими лідерами не тільки з розповсюдження жлобства та брехні, але й з розповсюдження СНІДу і туберкульозу, ми одні з найперших за темпами зменшення населення, рівнем корумпованості, безробіття, гуманітарними катастрофами.

Були Гарнюня і Спритко
А стали Гопуня і Повійка

Чорнобиль і Кличко - як національні символи - нервово курять в коридорі, коли за справу беруться Гопуня і Повійка! Світ здригнеться, почувши правду з їхніх вуст!"

За словами Мухарського, 50 серій серіалу можна буде побачити у червні на його сайті.

Назва мультсеріалу Мухарського виникла, судячи з усього, завдяки конфузу президента Віктора Януковича у Давосі.

Тоді на українському ланчі Янукович не зміг вимовити гасло промо-кампанії України, яка демонструється на світових телеканалах - "Увімкни Україну".

"Цей слоган - увікни..., увікни..., - вікнить для себе Україну – це слоган промо-кампанії нашої держави до Євро-2012", - сказав Янукович, пише "Українська правда".

"Для того щоб увікнути Україну, достатньо подивитися на неї власними очима, коли почнуть квітнути каштани в Києві. І у містах українських почнуть роздягатися жінки. Побачити цю красу – це чудово", - додав Янукович.

Ілюстрації з сайту Мухарського, на титулці фото "ТСН"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів