Седокова тест на вагітність подала чоловікові "на вечерю"

Середа, 4 травня 2011, 18:07

Співачка Анна Седокова впевнена, що її майбутній дитині слава не потрібна. Артистка розповіла, що тест на вагітність принесла чоловікові "на вечерю".

Звістку про те, що у неї буде дитина, Седокова своєму новоспеченому чоловіку Максиму повідомила не одразу.

"Мені довелося трохи почекати, тому що Макс був у від'їзді. А я не хотіла повідомляти йому по телефону. А потім приготувала смачну вечерю, і показала заповітний тест", - пояснила Аня "E-motion".

До того, що у співачки незабаром буде ще дитина, вона сама ще не зовсім призвичаїлася.

 Аня з Максимом давно працювали "над цим"

"Нам іноді самим не віриться, що все так відбувається, що ми скоро будемо батьками двох маленьких крихіток, але дякуємо Богу за кожен день і годину нашого життя", - сказала Седокова.

Як відомо, 11-го лютого Седокова вдруге вийшла заміж – за бізнесмена Максима Чернявського.

За словами колишньої солістки гурту "ВІА Гра", її дочка Аліна вже давно хотіла сестричку або братика.

"Донька ще рік тому принесла нам свою скарбничку із заощадженнями і сказала, що зібрала на сестричку або братика", - ділиться Седокова.

 Дочка Седокової Аліна збирала гроші на братика чи сестричку

Нагадаємо, Аліну Аня народила у шлюбі із футболістом Валентином Белькевичем.

"Вона ще сама зовсім маленька, але вже оберігає мене й не дає мені носити нічого важчого за хліб у магазині. Каже, що мені не можна. І рахує з нами дні до народження", - додала співачка.

Точний термін вагітності Седокова не розкриває, як і стать дитини.

"Я не буду уточнювати. Скажу, що вже більша половина терміну позаду, і наша подія станеться цього літа", - повідомила вона.

Співачка народить цього літа 

Поки що ж Седокова тішиться своєю вагітністю у Каліфорнії.

"Упевнена, що ця маленька людина в мені зовсім не потребує слави. Лише спокою", - каже вона.

"Моя поїздка пов'язана з тим, що я тут дуже щаслива. У кожної людини є можливість вибирати, де і з ким вона хоче бути сьогодні. Я могла б залишатися у Москві і заробляти, проводити годинами зустрічі й переговори, але до чого це, якщо сенс життя не в цьому? А в сім'ї та дітках", - резюмує вона.

Нагадаємо, про свою вагітність Седокова дізналася під час зйомок із актором Дмитром Дюжевим у фільмі "Вагітний". Саме цю стрічку Аня тепер радить у якості підвищення шансів на батьківство.

 

"Фільм із символічною назвою і, як виявилося, магічною дією… Ми, розкрию таємницю, вже давно "працювали" над цим, але наш фільм виявився пророчим. Тепер я рекомендую всім охочим відвідати нашу прем'єру у вересні. Як бачите, результати є", - сміється Седокова.

Фото журналу "Top Beauty" 2010, з сайту співачки


Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
Останні матеріали
Більше матеріалів