Могилевську після любовного трикутника тягне в режисери

31 травня 2011, 13:03

Співачка Наталя Могилевська сама зняла собі кліп і зібралася до Чехії, Парижу і в Крим.

У середині червня Наталя Могилевська злітає до Праги. Артистка вже купила квитки на концерт італійської оперної співачки Чечілії Бартолі.

"Поїдемо з моїм другом, хореографом Раду Поклітару", - розповіла Наташа. Нагадаємо, саме з балетмейстером Поклітару артистка днями запалювала на публіці з поцілунками.

"А ще влітку збираюся на тиждень у Париж, звідти заїду у свій улюблений гірський затишний куточок Валь Торанс. Потім буде Крим, день Сімферополя, після якого відпочину ще на дачі у друзів у Ялті", - оголосила Могилевська "Сегодня".


Могилевська поїде до Праги зі своїм цілувальником

"І ще хочу вперше за п'ятнадцять років у свій день народження 2-го серпня не працювати! А то скільки себе пам'ятаю - цього дня я або в літаку, або в машині їду на концерт... Цього разу хочу відпочити з друзями, може , навіть виїхати з ними куди-небудь. І, звісно, привітати маму, подякувати за те, що вона мене таку народила", - додала Наташа про свої плани на літо.

До речі, нещодавно 35-річна Могилевська виступила в ролі режисера, знявши собі кліп "Изменница". Щоправда, в цьому їй допомогла подруга стиліст Ольга Навроцька.

"Мені взагалі потрібно обов'язково спробувати себе в кіно, тому що я добре відчуваю кадр, у мене багато ідей...", - запевняє Могилевська.

Наташа сама вигадала історію, у якій її зрадили і подружка, і бойфренд

Ідея сюжету кліпу також належить Наташі. Це історія про любовний трикутник, де у головній ролі виступила сама Могилевська. За сценарієм, її зраджує найкраща подруга, яка за спиною заводить роман з її ж коханим. Головна героїня вирішує помститися. Вона викрадає зрадників, зв'язує їх обох і, запхнувши у багажник старенької "Волги", везе далеко за місто, щоб скинути разом з машиною у прірву.

Свою пісню Могилевська називає простою, мелодійною, трагічною за сенсом, але, водночас, не без іронії.

"Мені завжди було важко говорити на серйозні теми з серйозним обличчям, тому мій новий кліп - це сумна історія, яка, тим не менш, не позбавлена усмішки", - каже співачка.

Любовний трикутник довів Могилевську до ідеї про вбивство

"Ми поєднали приємне з корисним: не лише зняли кліп, але й відпочили за містом і всі разом добряче повеселилися", - додає вона.

Кліп Могилевської виконаний у стилістиці 70-х років. Як стверджують у продюсерському центру Talant Group, він нагадує фільми Еміра Кустуріци. А у самій пісні можна легко вловити знамениті мотиви Горана Бреговича та його саунд-трека до "Снів Арізони". У результаті все це нібито нагадує класику радянського кіно: "Кавказьку полонянку" або "Діамантову руку".

У кліпі є і корова, що мукає, і п'яне сільське весілля з гостями, що кидаються на авто, за кермом якого сидить Могилевська. А несподівану кінцівку історії можна побачити лише у режисерській версії і тільки в інтернеті. Що ж стосується телебачення, то на телеекранах кліп Могилевської більше скидатиметься на романтичне кіно.

Фото Talant Group

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів