Дітлашня Кужель і Катеринчука з ріднею гуляли випускний

1 червня 2011, 17:06

Дитячий заклад "Чунга-Чанга", в якому навчаються "елітні" діти й онуки, днями влаштував випускний.

На випускний у шоу-театр, де навчаються акторській, вокальній та хореографічній майстерності, прийшли VIP-батьки і VIP-бабусі та дідусі, пише "Сегодня".

Відзначили випускний і в дитячому шоу-театрі "Чунга-Чанга". Майже в повному складі (невістка і син з дітьми) прийшла сім'я політика Олександри Кужель. У неї в установі навчаються відразу дві старші онуки - Саша та Ліза.

"Пам'ятник треба ставити мамам, які водять сюди діток кілька разів на тиждень", - поглядала на свою невістку, називаючи її донечкою, Кужель.


"У нас багато крутиться навколо творчості внучок: у машині я кручу їхні пісні. Вдома дівчата співають, танцюють, ми знаємо, як готується кожен номер, словом, бере участь вся сім'я", - ділиться Олександра Володимирівна.

В онучок Кужель вже був випускний - шоу-театральний

"Нещодавно і наймолодшу, 4-річну онуку, ми відвели на бальні танці. Ну а на свята дівчата, само собою, влаштовують нам маленькі постановки і співаємо в караоке..," - зізнається Кужель.

Дружина депутата Миколи Катеринчука Анастасія раз у раз забігала за лаштунки. То з бутербродами, то своїй 7-річній доньці Софії-Ніколь наряд або кучерики розправити.

"У доньці я стала помічати більше свободи в манері триматися на сцені, на людях", - відзначила Катеринчук.

"Удома вона постійно імпровізує: чує музику, бере іграшку і починає розігрувати з нею сценку, а найчастіше уявляє себе якоюсь твариною: лисичкою, кішечкою, зайчиком, кізкою", - ділиться Настя.

"А ще вона робить мені творчі подарунки: сьогодні зранку вона принесла мені склянку з фантиками, а на кожному фантику був написаний комплімент мені: "мамо, ти найгарніша", "мамо, ти найдобріша", тощо. Записочок з таким же змістом там вистачало і для тата", - запевняє дружина депутата.

У Катеринчуків танцям вчиться дочка Ніколь

Також у декількох хореографічних номерах брала участь і дочка міністра агрополітики Миколи Присяжнюка Аліна. У якості підтримки в залі сиділи її бабуся з дідусем.

"Вдома чи десь ще, крім театру, я не танцюю. Там я люблю відпочивати: дивитися телевізор, розмовляти з сім'єю, грати з сестрою, братом і всією родиною у "Монополію" та інші настільні інтелектуальні ігри, у нас їх багато. Ще люблю плавати та пірнати у басейні на дачі", - зізнається маленька Аліна Присяжнюк.

Окрім того, дружина екс-заступника міністра культури Владислава Корнієнка Олена прийшла з цукерками та квітами. Їхня дочка Богдана цього дня святкувала перший ювілей, 10 років. Тому після концерту всіх дітей пригощали солодощами.

Фото "Сегодня" та фото "Фокуса"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів