Дочка Суркіса мріяла посвітити ногами на весь світ

11 липня 2011, 11:14

Дочка власника ФК "Динамо" Ігоря Суркіса Марина мріяла, щоб світ помітив хоча б її ноги.

У цьому Марина Суркіс зізналася під час "золотої вечірки" у популярному столичному барі телеведучій Каті Осадчі у недільному ефірі "Світського життя".

Як відомо, у ніч з 2 на 3 липня Марині Суркіс пощастило постояти за плечем у найсильнішого боксера за версією WBA Володимира Кличка. Причому у ринг 25-річна дівчина вийшла по-жіночному, у спідниці, хоча їй пропонували спеціальні спортивні брюки..

"Я ніколи не була як всі і завжди любила вирізнятися. І у школі, і всюди, в університеті. Мені запропонували вийти у брюках. Я погодилася, мені це сподобалося. Я сама грала у баскетбол, сама все життя займаюся спортом", - пояснювала Марина свій вигляд на "чоловічому святі".


Марина Суркіс свято вірить, що вона - не така, як усі

Як з‘ясувалося, Марині захотілося, щоб хоча б частину її тіла помітили.

"Але влітку, коли засмаглі ноги... І якось все-таки хочеться бути леді, тому що... якби я була в цих штанах... Мене і так половина людей не побачила, а так би хто б мене взагалі там помітив? А так хоч ноги!" - зізналася дочка Суркіса.

Мало того, Марина ледь на підборах у ринг не видерлася.

"Я не могла довго знайти кросівки, а в мене просто є ідеальні туфлі, які підходили - червоні з золотою підошвою Charlotte Olympia. І я думала, що це просто буде супер виглядати. Хоча розуміла, що це буде ускладнений вихід, і мені буде важче йти", - поділилася мажорна тусовщиця.

Дочка Суркіса боялася, що без спідниці світ її не помітить

"Тому я все ж таки знайшла кросівки, золоті, у Києві, хоча шукала їх у всіх країнах, можна сказати, Європи. Знайшла у нас. Тому коли вони у мене з‘явилися, я одразу перестала переживати стосовно підборів", - додала вона.

Нагадаємо, ще у листопаді на благодійному аукціоні братів Кличків Ігор Суркіс за 350 тисяч євро купив можливість випустити свою дочку у ринг з одним із поясів Володі Кличка. Тож у у Гамбурзі, у день поєдинку із британцем Девідом Хеєм, кохане чадо Суркіса понесло в ринг пояс журналу "The Ring", який Володя виборов у поєдинку з узбеком Русланом Чагаєвим.

До речі, самолюбство 25-річної кралі явно зачіпає те, що преса приписує купівлю права виносити пояс Кличку виняткової її таткові.

"Знаєте, купили право виносу пояса я і мій батько разом", - наголосила Марина.

Дівчина також запевнила, що особливо до своєї появи у ринзі не готувалася.

Марина ледь не видерлася у ринг у спортивному й на підборах

"...Бо я росту у такій сім‘ї, спортивній, і ми ніколи не готуємося до заходів, це поганий забобон", - сказала вона.

Незабаром у Марини Суркіс день народження. Торік, на 25 років, її татусь влаштував розбещеному чаду шикарне свято у Монте-Карло. І, як запевнила Марина, святкувати свої іменини вона планує і у 90:

"26, 27, 28 і 90 - я буду святкувати щороку. Я дуже люблю свій день народження. Цього року буду робити його у вузькому колі найкращих друзів".

Марина Суркіс обожнює стилізовані дні народження. Як нагадала тусовщиця, день народження у 25 років був в іспанському стилі, 24 - у бразильському, 23 - в індійському, 22 - у гавайському, 21 - у квітковому, а 20 - у білому.

Фото "Main People" та Більше.com

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів