Коляденку допомагають знайти коханку колеги по цеху

27 липня 2011, 14:04

Телеведучий Дмитро Коляденко після двох бурхливих романів вирішив, що йому подобаються співачки і банкірші. От тільки епатажний тусовщик такий розбалуваний і перебірливий, що вже кілька місяців не може знайти собі даму серця.

"Наречену я старанно шукаю. Телеведуча Оля Фреймут теж з ніг збилася у пошуках хорошої нареченої для мене. Хочу дівчину від 18 до 90 років. Я віддаю перевагу блондинкам із блакитними очима, співачкам або банкіршам", - заявив Коляденко "E-motion".

Але й у брюнеток є всі шанси закохати в себе Коляденка, як він додав.

У пошуках жінки Коляденку допомагають інші

"Головне - бути милою, усміхненою, доброю, веселою! Допоможіть мені знайти щастя", - попросив хореограф, який вже і на телебаченні, і серед співаків інколи маячить.


Судячи з усього, на лице у Коляденка "постшлюбна" травма...

"Я важко переживав втрату всіх своїх дружин. І щиро кохав кожну. Якщо я прожив із ними якийсь час, мав стосунки, то у мене в душі залишаються тільки приємні спогади. По життю я не люблю зраду і злих жінок. Я прагну справжнього кохання, яке раз і назавжди", - зітхнув Діма.

Діма шукає щастя на свою голову

Заради справедливості варто сказати, що поновлювати стосунки з хореографом Оленою Коляденко чи співачкою Іриною Білик Дмитро не прагне. Та от знайти когось кращого йому поки що не вдається.

Чутки, про те, що він знову закрутив роман із Білик Коляденко прокоментував так:

"Нехай говорять. На запитання журналістів я завжди відповідаю чесно. Якщо люди запитують, цікавляться, значить, ця пара була реально гарна, ця пара хвилювала людей. А, якщо людям цікаво, я все розповім, як є, мені не тяжко".

Нема кому людині у коханні освідчитись - допоможіть, люди добрі

До речі, про екс-дружину Олену Коляденко відгукується теж позитивно:

"Ми прожили разом 6 щасливих років! Ніколи не сварилися, не скандалили. Все хороше колись закінчується. Сьогодні Олена Коляденко - режисер і хореограф номер один. Більше того, вона поставила в Америці велике шоу для Цирку Дю Солей, найкращого цирку у світі".

"Зараз я віддав усі важелі правління хореографією в Україні Олені. Я вважаю, що вона найкраща, і її балет Freedom найкращий. У нас чудові стосунки. У нас найкращий у світі син. Не думаю, що ми можемо знову бути разом", - резюмував він.

Хоча в цілому Дмитро, за його словами, обзаводитися сім'єю хоче: "Хочу. Але квапитися не буду. Як Бог дасть".

Наразі ж найсерйознішими стосунками Коляденко називає роботу. Він вважає себе щасливим, бо має улюблену професію.

Фото з сайту VIKT studio та Pryanik PR & Events з Facebook Коляденка, а також фото Юлії Воронцової і gorodkiev

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів