Седокова могла назвати дочку Фібі або Рейчел

30 липня 2011, 11:13

Екс-"ВІА-Гра" Аня Седокова вже отямлюється після пологів. Співачка розповіла, що спонукало її назвати доньку Монікою, і як її підтримував чоловік.

Седокова, яка 24-го липня народила дочку у Лос-Анджелесі, відновлюється і приймає вітання, пише "E-motion".

У перший же день після пологів, за словами жінки, вона просто лежала.

"Просто лежала. Мені було важко вставати. Я взяла дві книги у шпиталь, читала й відновлювалася", - розповіла Седокова.


Наразі ж Аня, як вона каже, "уже приходить до тями".

"Спершу було важкувато, але ж без цього нікуди. Сьогодні вже все забулося, моє тіло повертається до колишніх форм і біль минає", - радіє вона.

У перший день після пологів Седокова лежала і відновлювалася

Нагадаємо, співачка народила у клініці Cedars-Sinai.

"Це найкраща клініка у Лос-Анджелесі і одна з найперших у світі. Крім відмінних лікарів і сервісу вона перша за кількістю "зіркових дітей". Тиждень тому в ній з'явилися на світ діти Бекхемів, Кейт Хадсон, Мерайя Кері та інших голлівудських зірок", - похвасталася Седокова.

"Ми вибрали це місце ще й тому, що воно зовсім поруч із нашим будинком. Там немає золотих палат або величезних кімнат, просто персонал високого рівня. Але ж клініка - це навіть не головне, важливі золоті руки лікаря. І нам дуже з цим пощастило", - додала вона.

Аня захотіла народжувати там же, де й Вікторія Бекхем, Кейт Хадсон і Мерайя Кері

Нагадаємо, свою другу дочку Аня назвала Монікою. Хоча спершу дівчинка ризикувала стати Анастасією, але могла стати і Фібі:

"Нам ще на першому УЗД сказали, що у нас буде дівчинка, тож варіантів вже стало менше. Але ми майже відразу вибрали два імені - Настуся або Моніка. Зупинилися на останньому. Я не знаю, звідки з'явилося це ім'я. Може тому що ми всю мою вагітність любили ввечері перед сном, у теплому ліжку подивитися серію улюблених "Друзів", і Моніка - це краще, ніж Рейчел або Фібі".

Хоча Аня не відкидає, що могла назвати доню на честь ліпшої подруги Моніки, "яка завжди випромінює лише позитив".

Із дочкою Седокова практично не розлучалася із перших хвилин її життя.

На зйомках фільму Седокова потрималася за штучне немовля

"А я практично не була сама. Весь час зі мною була моя маленька Моніка. Якщо дитина в нормі, її не забирають від мами. Вона з нею з першої хвилини життя. Мій чоловік ночував зі мною, а Аліночка приїжджала щодня після тренувань. Вона зараз проводить по 4 години, займаючись великим тенісом. Тож нам було навіть весело, ми не нудьгували", - запевнила співачка.

До речі, як розповіла екс-"ВІА-Гра", її другий чоловік Максим Чернявський був із нею весь час.

"Хоча я не хотіла його примушувати. Це дуже складно психологічно. Але він зробив вибір сам, і я рада, що він тримав мене за руку і казав найніжніші слова у світі", - поділилася вона.

Втім, пуповину дитині перерізав лікар.

Максим був з Седоковою на пологах

Водночас старша донька Седокової від футболіста Белькевича вже активно піклується про новонароджену сестру.

"Аліночка - просто диво. Вона допомагала мені вибирати весь одяг для сестрички, облаштовувати її кімнату. А коли настав час виписуватися з пологового будинку, зібрала всі речі на виписку мені й дитині. Нікому не дозволила їй допомагати, все сама. Я намагалася прищепити їй турботу до сестрички, ще коли була вагітна, і зараз бачу, що все вийшло", - тішиться співачка.

Седокова впевнена, що в неї чудові дівчата, які дозволили їй залишитися красивою.

"Але, можливо, це моє внутрішнє ставлення до себе - я впевнена і кохана. Знаю, що все зайве піде, щойно мені дозволять займатися спортом. Тим більше, є стимул - на сусідній доріжці бігають улюблені актори. Це ж Голлівуд", - сміється вона.

Нагадаємо, старшу свою доньку Аліну Седокова народила у першому шлюбі - з футболістом Валентином Белькевичем. У другий шлюб - із бізнесменом Максимом Чернявським - Аня вступила у лютому 2011-го року.

Фото "Комсомольської правди в Україні", журналу InStyle ,а також "E-motion"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів