Обличчя "Дуету імені Чехова" намилився в зірки естради

2 серпня 2011, 12:12

Учасник популярного "Дуету імені Чехова" Антон Лірник вирішив дертися на зірковий Олімп. Колишній дописувач ТаблоID, а нині лідер гурту "LirnikBand" вже близько року співає і гастролює по клубах та навіть вирішив відзняти кліп.

В інтерв'ю "Медіаняні" Лірник розповів, які піар-акції вони вже вигадали і за скільки їх можна замовити.

"Склад групи "LirnikBand" коливається від 4 до 8 осіб, залежно від платоспроможності замовника концерту і відстані, на яку потрібно перетягувати клавесин", - почав був розповідати про свій новенький гурт резидент розважального шоу Comedy Club.

Аудиторію групи, як каже Лірник, "цифрами не виміряти":


"Знаємо точно, що кількість наших слухачів вдвічі більша, ніж кількість музикантів у групі. А якщо у когось ще й брат є, то ще більша. А по правді - від 15 років до 60- ти, міські, з вищою освітою у скарбничці або в потенціалі. А на чоловічу і жіночу аудиторії ми глядачів не ділимо, ми гендерні космополіти".

Антон Лірник колись писав з Андрієм Молочним на ТаблоID як "Дует імені Чехова", а тепер взявся конкурувати з Ірою Білик

Продюсера у колективу немає.

"Немає у нас продюсера. "Я сам по собі хлопчик" (Е. Успенський)..," - пожартував Лірник.

Співають лірникбендники, "щоб усім було добре". Правда, в ідеалі ще й хочуть заробляти цим способом достатньо грошей, "щоб не треба було відволікатися від творчості на торгівлю рибою з лотка", наприклад.

Стандартної вартості за виступ у колективу Лірника наче поки теж не встановлено.

"Від складу залежить. Якщо з клавесином, то плюс 30 гривень за кожен поверх. Якщо є вантажний ліфт, можете заощадити", - все не міг розпрощатися з гумором Антон.

Про те, як виник гурт Лірника, на сайті колективу написано так: "Якось посеред літа 2008-го року Антон Лірник прокинувся і подумав: "Чорт забирай, а чому в мене досі немає музичної групи? У Кіану Рівза є, у Павла Зіброва є! А я що, на баяні грати не вмію?"

Що стосується піар-акцій для просування групи, то на звичні інфоповоди в дусі "збільшення губ, грудей, підтяжки обличчя... страхування частин тіла...тощо", здається розраховувати не доведеться.

"Ви нас з кимось плутаєте. З нашим способом життя про збільшення чого б то не було в організмі не йдеться, все і так цілком симпатичне за обсягом. Пластику і підтяжки, якщо можна, видайте нам грошима", - сказав лірник.

Антон також висловив сподівання. що інфоповоди будуть в дусі колективу і будуть засновані на реальних подіях:

"Басисту видалили зуб", "тромбоніст напився в Туреччині", "барабанщик прочитав "Євгенія Онєгіна", "соліст заїжджав у гараж і в'їхав своїм Бентлі у свій Ламборджині (білий, а рожевий дивом залишився неушкодженим)".

І Лірник взявся "за баян"

Поки що ж гурт Лірника зайнятий роботою над новим кліпом. Прославити гумористів-сценаристів має пісня "Жигулі", яка розповідає про нелегке життя водіїв "Жигулів" і їхню відданість цій моделі авто.

"Знімає режисер Володимир Лерт. Сюжет поки тримається у секреті, щоб не вкрала група Tokio Hotel. Причому заходи безпеки такі серйозні, що ми будемо знімати 12 варіантів фіналу кліпу, і ніхто до кінця не знає, який варіант піде в ефір. Навіть, напевно, зовсім без фіналу покажемо, про всяк", - віджартувався Лірник.

Як відомо, Антон Лірник прославився серед клубників і поціновувачі гумору завдяки своїй участі у Comedy Club Production і "Дуеті імені Чехова".

Фото з Facebook Антона Лірника та з "Медіаняні"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів