В Астаф'євої з'явився вусатий самець і щасливий шлюб

10 серпня 2011, 11:51

У житті солістки гурту "NikitA" Даші Астаф'євої з‘явився волохатий теплокровний самець. Такі зімни у буднях моделі-співачки відбулися після її дня народження.

4-го серпня Астаф‘євій виповнилося 26 років.

"Цього року в мене був найпрекрасніший день народження за останні кілька років. Свято відбулося в мене вдома в колі найближчих людей. Зібралося близько двадцяти осіб", - похизувалася Даша "E-motion".

На ряду із купою різних презентів артистці зробили й особливий подарунок.


"Так, у мене вдома живе котик, якого мені подарував мій братик. Я назвала його Антон!" - повідомила Даша.

Астаф'євій на 26 років подарували волохатого самця

"У мене раніше вдома не було котиків, і я на сьомому небі від щастя завдяки йому. Я сподіваюся, що коли-небудь візьму його на якусь вечірку", - сказала жінка.

За зізнанням Астаф‘євої, вона досі не передивилася всі подарунки. Як каже Даша, цього року переважно всі дарували речі для дому, навіть її нова колега по дуету Настя.

Даша мріє сходити з Антоном на вечірку

"Настя подарувала набір різних жіночих штучок і вражаючі шаровари і блузку, в яких я планую найближчим часом з'явитися. Подарували другий iPad, я тут із першим ледве справляюся", - сміється Астаф'єва.

"Продюсер Юрій Нікітін подарував мені дорогі окуляри. Ірина Білик зателефонувала й наговорила багато приємного, але ми ще з нею не бачилися. Андрій Данилко креативно привітав, він зателефонував у розпалі веселощів зі словами "Алло, це звізда, це вам Х'ю Хефнер звонить", - розповідає Даша.

Продюсер Нікітін зробив підопічній дорогий подарунок

Між іншим, до змін у складі "NikitA" співачка, схоже, поставилася досить позитивно.

"Ну, що я можу сказати, в мене з'явилася друга половинка (сміється)... Ми хороші подруги, й у нас багато спільного. Тепер же ми в одній групі, й наша дружба стане ще міцнішою... Я жартома скажу, що перший склад групи - це були дошлюбні стосунки, а другий - щасливий шлюб", - пояснила Астаф‘єва.

Із новою колегою Настею у Даші щасливий шлюб

Як запевняє Даша, вона за Кавтарадзе радіє.

Нагадаємо, нещодавно Юлю Кавтарадзе у групі "NikitA" замінила Настя - учасниця колективу "А.Р.М.І.Я.", який також продюсує Юрій Нікітін.

Фото Олега Батрака "E-motion" та прес-служби Mamamusic

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів