Дружину Пономарьова заклинило в сортирі

16 серпня 2011, 19:35

Вже майже колишня дружина співака Олександра Пономарьова Вікторія знайшла пригоду на свою п‘яту точку.

Днями Куся застрягла у туалеті одного з ресторанів і благала, щоб її випустили.

Про це жінка, яка має намір повернути своє дівоче прізвище Мартинюк, розповла на своїй сторінці у соцмережі Facebook.

"Це тільки я завжди в такі історії вплутуюся?)) Ну як можна зайти в "дамську кімнату" ресторану буквально на секунду, просто поглянути на інтер'єр, і щоб саме на мені заклинило ці гарні двері??? І як же це безглуздо - стукати зсередини туалету і просити, щоб тебе витягли звідти))))" – написала Куся у понеділок з мобільного телефону.


За словами Вікторії, за той час, доки вона просила про допомогу, вона встигла в деталях роздивитися туалетну кімнату зсередини.

"Я б навіть сказала, що все в деталях розглянула))) тим більше у мене для цього було достатньо часу))" – зауважила вона.

Найкумедніше, що застрягши у сортирі, Вікторія навіть не могла нікому потелефонувати – мобільний вона забула.

"Наступного разу я вже точно не забуду взяти з собою мобільний про всяк, бо випадки бувають різні...)))" – наголосила вже майже колишня дружина Пономарьова.

Втім, не одна Куся того вечора відзначилася. Виявляється, подруга, із якою вона була у ресторані, навіть не помітила, куди та пропала.

"Найприкріше, що моя подруга-блондинка навіть не помітила моєї відсутності, вона продовжувала спокійно дивитися ТБ))", - зізналася Куся.

Фото зі сторінки Вікторії у Facebook

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів