Герман шепотіла Ступці на вушко про Януковича

29 серпня 2011, 11:48

Радниця президента Ганна Герман привітала актора Богдана Ступку від Януковича і пошепотіла йому на вушко.

Про те, що у суботу Богдан Сильвестрович справив свій 70-ий день народження, пише "Сегодня".

Богданові Ступці 27-го серпня виповнилося 70 років. І вже зранку у суботу до театру імені Івана Франка почали сходитися його колеги з подарунками. Були там і кошик малини, і різні солодощі, і навіть шоколадна маска для обличчя.

Ближче до опівдня до театру під'їхав Ступка. Люди, вбрані у національні костюми, зустрічали актора-іменинника українськими коломийками і танцями. А потім просто у скверику змусили Ступку випити чарку коньяку з нагоди ювілею.


Ступка у суботу святкував 70-річчя

"Будьмо! Гей!" - вигукнув Богдан Сильвестрович і перекинув чарку.

Майже одночасно з ювіляром до театру під'їхала радниця президента Ганна Герман, яка не дуже любить розповідати журналістам правду про свій відпочинок на Лазуровому узбережжі. Вручивши акторові великий букет його улюблених бордових троянд, а також особисте привітання від Віктора Януковича.

"Людину, яка народилася в один день з Іваном Франком, вразити чимось дуже важко. Це він нас вражає. Ми його дуже любимо і поважаємо", - зауважила Герман Ступці.

Як пише газета, Ганна Миколаївна також прошепотіла імениннику на вушко, мовляв, прочитайте побажання президента на самоті. Як зазначається, Янукович привітав іменинника і по телефону. До речі, особисті телеграми Ступці відправили ще два президенти - Дмитро Медведєв і Олександр Лукашенко.

Богдана Сильвестровича вітали просто під театром...
...і у театрі

У сквері під театром Франка актори вручили іменинникові букет з повітряних куль. Прикріпивши до нього написане на аркуші бажання, Богдан Сильвестрович відпустив кульки в небо. Правда, далеко вони не відлетіли, застрягши у гіллі липи.

А потім вся компанія перемістилася у фойє, де були накриті святкові столи. Іменинник пригощав гостей голубцями, курячими шашликами, м'ясними і сирними канапе, а також овочевою та фруктовою нарізкою. З напоїв були червоне і біле сухе вино, а також коньяк і віскі. На десерт - торт, прикрашений цифрою-свічкою "70".

Народ продовжував задаровувати ювіляра - величезні букети квітів, картини із зображенням Ступки і не тільки, ікони, книги-біографії. Також дарували м'які іграшки, зокрема сірого вовка.

Дарували картини, ікони...
...книжки і сірого вовка

Між іншим, у театрі на фуршеті не було ані дружини, ані сина Богдана Сильвестровича. З рідних - лише онук Дмитро зі своєю дівчиною, який ще зранку привітав діда Бодю.

"Вранці ми з Бодею подивилися по телевізору пару передач, присвячених його ювілею. А потім вирушили у театр відзначати", - розповів онук Діма Ступка.

А вже після бенкету в театрі Ступка попрямував до ресторану, де у сімейному колі приймав привітання від рідних.

Фото "Сегодня"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів